خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 28 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

"ایرادهای الکتریکال" بالاترین درخواست امداد خودرویی

تسنیم | اقتصادی | دوشنبه، 24 دی 1397 - 18:03
مدیرعملیات و مناطق شرکت امداد خودرو ایران با بیان اینکه بخش قابل توجهی از درخواست های مردم در امداد خودرو ایرادهای الکتریکال از جمله شارژ باطری تا سوختن فیوز است، گفت: در حال حاضر امداد خودروهای متفرقه آسیب های زیادی به مردم وارد می‌کنند.
محور،ميانگين،عباسي،پلاس،شركت،ايجاد،زمان،ادامه،محل،حمل،ارايه، ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، رسول رمضانی امروز در نشستی خبری با بیان اینکه بخش قابل توجهی از درخواست های مردم در امداد خودرو ایرادهای الکتریکال از جمله شارژ باطری تا سوختن فیوز است، اظهار داشت: تشخیص این ایراد در خودروها بسیار مهم است به نحوی که در حال حاضر امداد خودروهای متفرقه آسیب های زیادی به مردم وارد می‌کنند.
وی افزود: بخشی از خدمات امدادی به صورت قطعی منجر به تعویض خدمات نمی‌شود البته هم اکنون خدمات فنی تنها به محصولات گروه ایران خودرو داده می شود و تنها به ارایه خدمات عمومی به سایر خودروها بسنده می‌کنیم
البته به دلیل آنکه خدمات امدادی خودروهای پژو 2008 و 508 از پیچیدگی الکتریکال بالایی برخوردار هستند این خودروها سریع به نمایندگی پایلوت انتقال داده می شوند.
وی در ادامه از رونمایی طرح امداد پلاس در سال 96 خبر داد وگفت: در این طرح از خودرو تندر پیکاپ به جای سمند استفاده شده و میانگین انجام خدمات در این طرح کمتر از 45 دقیقه بوده که رضایت از خدمات امداد پلاس بیش از 87 درصد برآورد شده است.
عباسی در ادامه با اشاره به ناوگان حمل استاندارد و امکان حمل همه خودروها در این طرح گفت: ارائه خدمات رینگ، لاستیک و پنچرگیری در محل نیز از خدمات جدید امداد خودرو ایران است.