خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کناره‌گیری سه نماینده محافظه‌کار انگلیس از حزب ترزا می‌

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 18:39
سه تن از نمایندگان پارلمان انگلیس از عضویت در حزب محافظه‌کار ترزا می‌، نخست‌وزیر این کشور به علت مدیریت فاجعه‌بار مسئله برکسیت استعفا کردند.
حزب،انگليس،نماينده،كناره

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری بی بی سی، سه نماینده از حزب حاکم محافظه کار انگلیس برای پیوستن به یک گروه مستقل، از حزب خود استعفا کردند.
آنا سوبری، سارا ولاستون و هیدی آلن در نامه مشترکی به ترزا می، نخست وزیر انگلیس کناره گیری خود را از این حزب اعلام کردند.
نخست وزیر انگلیس با ابراز تاثر از کناره گیری این سه نماینده اعلام کرد حزب او همیشه سیاست‌های مناسب، مدون و وطن پرستانه را ارائه می‌کند.
این سه نماینده حزب محافظه کار گفتند برکسیت، خروج انگلیس از اتحادیه اروپا، حزب محافظه کار را باز تعریف کرده و تمامی تلاش‌ها برای مدرنیزه کردن آن را وارونه کرده است.
پیشتر نیز در روز دوشنبه ۸ تن از اعضای حزب کارگر انگلیس در اعتراض به رویکرد جرمی کوربین، رئیس این حزب در برابر موضوع برکسیت از حزب خود کناره گیری کردند و از پیوستن به جریان مستقل خبر دادند.
انتهای پیام/
سه نماینده حزب محافظه‌کار انگلیس از این حزب خارج شدند