خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فردا؛ پایان مهلت دریافت کارت شرکت در آزمون دکترای ۹۸/ ۱۱۰ هزار نفر کارت خود را دریافت کرده‌اند

باشگاه خبرنگاران | سلامت و پزشکی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 18:39
توکلی گفت: ۱۱۰ هزار نفر نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ اقدام کرده‌اند.
آزمون،شركت،دكتري،سنجش،كارت،سازمان

مشاور عالی سازمان سنجش در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ در هفت گروه آزمایشی و ۲۴۵ کدرشته دوره‌های روزانه و شبانه دانشگاه‌ها، دانشگاه آزاد، دانشگاه پیام‌نور، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها از ۶ آذر آغاز شده بود و تا ۱۵ آذر ادامه داشت و در این بازه زمانی ۱۹۶ هزار و ۴۳۷ داوطلب توانستند درخواست خود برای شرکت در آزمون را ثبت کنند.
توکلی با اشاره به توزیع کارت ورود به آزمون دکتری بیان کرد :کارت شرکت در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸ از روز سه‌شنبه ۳۰ بهمن روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد و داوطلبان می‌توانند تا ساعت ۲۴ پنجشنبه دوم اسفند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند و آزمون در روز صبح جمعه سوم اسفند برگزار می شود.
وی گفت: تا ساعت هشت صبح امروز تعداد ۱۱۰ هزار نفر نسبت به دریافت کارت شرکت در آزمون دکترای ۹۸ از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کرده اند.
انتهای پیام/
مهلت شرکت در آزمون دوره دکتری نیمه متمرکز سال ۹۸