خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جزئیات جلسه مشترک احزاب اصولگرا با جامعه روحانیت مبارز/ هیچ بحث انتخاباتی در دستور کار نیست

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 16:36
عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: علت اصلی تشکیل این جلسه کسب اطلاعات جریان اصولگرا از فعالیت‌های جدید جامعه روحانیت مبارز است.
روحانيت،احزاب،جامعه،جلسه،مبارز،مصباحي

مصباحی مقدم در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد؛
غلامرضا مصباحی مقدم، عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد جلسه مشترک احزاب اصولگرا با جامعه روحانیت مبارز گفت: این نشست یک نشست دوستانه جهت همکاری بین جامعه روحانیت و احزاب اصولگراست.
وی با تاکید بر اینکه موضوع انتخابات در دستور کار نیست، گفت: ما باهم یک نشست را برگزار کرده‌ایم و یک نشست هم قرار است روز پنج‌شنبه برگزار شود.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: در مورد موضوع این نشست باید گفت هر بحثی که مربوط به مجموعه است در این جلسه مطرح می‌شود و نمی‌توانم جزییات را بگویم؛ نکته مهم اصل همگرایی و همکاری است.
مصباحی مقدم علت اصلی این جلسه را گرایش احزاب جریان ارزشی به جامعه روحانیت مبارز دانست و گفت: علت اینکه احزاب جریان ارزشی به جامعه روحانیت مبارز روی آوردند، این است که جامعه روحانیت اساسنامه و آیین نامه خود را بازنگری کرده و شروع به راه‌اندازی پشتوانه‌های خود در شهرستان‌ها و تهران کرده است و آن‌ها می‌خواستند اطلاعاتی بیشتر از این موضوعات کسب کنند.
وی تاکید کرد: برای تشکیل این جلسه، احزاب اصولگرا تقاضای برگزاری دادند و ما هم تمایل داشتیم که این جلسه برگزار شود.
انتهای پیام/