خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تفاوت قیمت در فروشگاه‌های سمنان قابل قبول نیست

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 16:24
دادستان سمنان عمومی و انقلاب مرکز استان سمنان بر ضرورت افزایش نظارت‌ها بر بازار تاکید کرد و گفت: تفاوت قیمت‌ کالاهای واحد در فروشگاه‌های مختلف قابل پذیرش نیست.
بازار،دادستاني،سمنان،برخورد،نظارت

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، حیدر آسیابی ظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار استان سمنان اظهار داشت: دستگاه‌های نظارتی باید نظارت بیشتری بر فرآیند عرضه داشته باشند.
وی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از مشکلات به حوزه عرضه و توزیع برمی‌گردد؛ نه تولید افزود: دستگاه‌های مسئول باید در این ایام و خصوصا در ایام منتهی به پایان سال نظارت بیشتری بر بازار داشته باشند.
دادستان سمنان با اشاره به برنامه‌های دادستانی در خصوص برخورد با متخلفان گفت: چند روز پیش دادستانی کل کشور در همین راستا دستورالعملی به منظور نظارت بر عرضه کالاهای اساسی به استان‌ها ارسال کرده است.
آسیابی از برخورد شدید دادستانی با متخلفان بازار خبر داد و گفت: دادستانی سمنان در برخورد با متخلفان جدی است و با عوامل تخلف برابر قانون برخورد می‌کند.
وی از تشکیل کارگروهی از سوی دادستانی با هدف نظارت بیشتر در بازار خبر داد و افزود: این کارگروه هم در سطح استان و هم در سطح شهرستان‌ها با هدف کنترل بازار تشکیل می‌شود.
دادستان سمنان با بیان اینکه این کارگروه در راستای کمک به ستاد تنظیم بازار تشکیل شده خاطرنشان کرد: همه تلاش ما بر این است که از فشار بیشتر بر مردم جلوگیری کنیم.
انتهای پیام/ش