خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

باشگاه تراکتورسازی پاسخ اظهارات مدیرعامل استقلال را داد

مهر | ورزشی، استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 16:18
باشگاه تراکتورسازی تبریز نسبت به اظهارات مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز درخصوص حواشی بازی دوتیم واکنش نشان داد.
باشگاه،تراكتورسازي،هواداران،ورزشگاه،استقلال،هوادار،تبريز،اما ...

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت باشگاه تراکتورسازی تبریز، مدیرعامل باشگاه استقلال تهران در مصاحبه ای اعلام کرده بود که به خاطر میزبانی بد تراکتورسازی و مصدومیت 13 هوادار استقلال، از این باشگاه شکایت می کند.
سایت باشگاه تراکتورسازی در این ارتباط نوشت: «این ادعا در حالی مطرح می‌شود که مسئولان باشگاه تراکتورسازی ساعاتی پس از پایان مسابقه با استعلام از اورژانس تبریز مطلع شدند که در جریان مسابقه سه هوادار دچار آسیب شده به بیمارستان اعزام شدند که با حضور مسئولان باشگاه تراکتورسازی در بیمارستان امام رضا وضعیت هواداران آسیب‌دیده مورد پیگیری قرار گرفت و درنهایت خبر ترخیص این هواداران از طریق سایت رسمی باشگاه منتشر شد.
در این راستا وحید شادی نیا سرپرست روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی آذربایجان شرقی نیز با تأیید مطلب منتشرشده توسط باشگاه تراکتورسازی می‌گوید: تعداد مصدومان این مسابقه ۱۳ نفر بودند که ۱۰ نفر به‌صورت سرپایی مورد معالجه قرار گرفتند و سه نفر راهی بیمارستان امام رضا شدند که اورژانس درباره اینکه این هواداران متعلق به چه تیمی بودند نمی تواند اظهار نظر کند.
حال مشخص می‌شود که این مسائل صرفاً با هدف به حاشیه کشاندن حضور پرشور هواداران تراکتور در ورزشگاه مطرح می‌شود که در روزهای اخیر بزرگ‌ترین سایت‌های ورزشی جهان این حضور پرشور را به تصویر کشیدند و مشخص است که برخی افراد چشم دیدن این حماسه را ندارند.
مدیرعامل باشگاه استقلال در بخش بعدی سخنان خود مدعی شده است که تنها ۲۰۰ هوادار استقلال اجازه ورود به ورزشگاه یافتند.
این ادعا در حالی مطرح می‌شود که به استناد گفته مسئولان استادیوم یادگار امام تمامی هواداران تیم استقلال بدون هیچ مشکلی در ورزشگاه حضور یافتند و حتی یک هوادار تیم میهمان هم بیرون ورزشگاه نماند و بیش از نیمی از سکوهای تیم استقلال نیز خالی از هوادار ماند و هواداران تراکتور بالاجبار از کوه‌های مشرف به ورزشگاه بازی را نظاره‌گر شدند.
آقای فتحی در بخش دیگر مصاحبه خود از عدم میزبانی شایسته در تبریز صحبت کرده‌اند.
فیلم سنگ پراکنی اندک هواداران استقلالی حاضر در ورزشگاه به همراه فیلم شکستن صندلی‌های ورزشگاه توسط هواداران تیم میهمان در آرشیو باشگاه تراکتورسازی موجود است و انتشار این فیلم‌ها به‌طور حتم می‌تواند بسیاری از مسائل را برای همگان آشکار کند اما تاکنون باشگاه تراکتورسازی برای پرهیز از حواشی واکنشی نسبت به این موضوع نداشته است.
در پایان باشگاه تراکتورسازی معتقد است احترام متقابل در فوتبال اصل مهمی است که نباید فراموش شود و پیشنهاد می‌شود باشگاه استقلال به‌جای حاشیه‌سازی پس از باخت به فکر الگوبرداری از فرهنگ بالای هواداران تراکتور باشد تا سکوهای سایر ورزشگاه‌ها نیز جو فرهنگی مناسبی همچون ورزشگاه یادگار امام تبریز داشته باشد.»