خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری انتخابات کشوری مجامع سازمان دانش‌آموزی در نیمه دوم اسفند

ایسنا | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 16:05
انتخابات مجامع سازمان دانش آموزی در استان‌های باقی‌مانده در روزهای آینده انجام و انتخابات کشوری نیمه دوم اسفند در تهران برگزار می‌شود.
سازمان،انتخابات،مجامع،كشوري،پيشتاز،مربيان،دانش،استان،گزارش

انتخابات مجامع سازمان دانش آموزی در استان‌های باقی‌مانده در روزهای آینده انجام و انتخابات کشوری نیمه دوم اسفند در تهران برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، انتخابات مجامع این سازمان که از بهمن ماه سال جاری در سراسر کشور آغاز شده‌ بود تاکنون در 25 استان به پایان رسیده و اعضا و مربیان منتخب این استان‌ها برای شرکت در انتخابات کشوری به معاونت فعالیت‌های دانش‌آموزی معرفی شده‌اند.
طبق این گزارش انتخابات در هفت استان باقی مانده نیز در طی روزهای آتی انجام خواهد شد و سپس با اعلام اسامی برگزیده نهایی، انتخابات کشوری بین 128 دانش آموز پیشتاز و مربی در نیمه دوم اسفند ماه در تهران برگزار می‌شود.
اردشیر دهقانی، معاون سازمان دانش‌آموزی با اشاره به چرایی و هدف مجامع در این سازمان گفت: به منظور استفاده بهینه از خرد جمعی در روند تصمیم‌ گیری‌های سازمان در سطوح مختلف کشوری، تلاش داریم که دو عنصر مهم و اساسی سازمان یعنی دانش‌آموز- پیشتاز و مربی را در فرآیند تصمیم سازی در اتاق‌های فکر فعال کنیم و این اتفاق مبارکی است که سال‌هاست در سازمان دانش‌آموزی در حال اجراست و خوشبختانه هر دوره با آسیب‌شناسی‌های صورت گرفته روندی تکاملی در پیش دارد.
وی با اشاره به گستره وسیع انتخابات مجامع سازمان دانش آموز افزود: انتخابات مجامع در دو سطح دانش‌آموزان پیشتاز و مربیان به تفکیک جنسیت در سطوح مناطق، نواحی، شهرستان‌ها، استان و کشور، این هدف مهم را محقق می‌کند زیرا با ابزارتبلیغات صورت گرفته بوسیله داوطلبان و برگزاری انتخابات دموکراتیک بین برگزیدگان استانی بستری فراهم می‌شود تا برترین و کارآزموده‌ترین و مجرب‌ترین مربیان و اعضا به" شورای برنامه‌ریزی"و "هیئت امنای سازمان دانش‌آموزی" راه پیدا کنند و از ظرفیت قوای خلاقه و ایده‌های نو و حتی نقد سازنده آنان در رشد و تعالی سازمان در روند تصمیم‌سازی بهره‌گیری کنیم.
به گزارش دبیرخانه مجامع و کنگره سازمان دانش‌آموزی، دهقانی ابراز امیدواری کرد که با آسیب ‌شناسی‌های صورت گرفته از ادوار گذشته دوره دوساله اخیر کارآمدتر و سازنده تر از ادوار پیشین باشد.
انتهای پیام