خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دومین اجلاس نماز شهرستان آبادان برگزار می شود

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 15:48
آبادان - رئیس ستاد اقامه نماز آبادان گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، دومین اجلاس نماز این شهرستان سیزدهم اسفند ماه جاری در آبادان برگزار می شود.
نماز،اجلاس،آبادان،دومين،شهرستان،مهر،برگزاري

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید جابر موسوی ظهر امروز در جلسه هماهنگی این اجلاس که در محل فرمانداری آبادان برگزار شد، با بیان اینکه دومین اجلاس نماز شهرستان آبادان از ساعت ۸:۳۰ سیزدهم اسفند ماه جاری در محل تالار مهر آبادان آغاز می شود، افزود: در این اجلاس ما دو هدف مهم را دنبال می کنیم نخست آنکه ندای نماز را برای جلب توجه مردم و مسئولان شهر بلند کنیم چرا که نماز مهمترین ابزار برای ایجاد سازندگی معنوی است و اینکه اجلاسیه نماز از معدود آئین هایی است که مقام معظم رهبری برای آن پیام می فرستند این تکلیف ما را درباره نماز بسیار سنگین می کند.
وی اظهار کرد: تقدیر از تلاش بی چشمداشت فعالان عرصه نماز به ویژه در بخش مدارس(ائمه جماعات اعم از برادران و خواهران) دومین هدف ما از برگزاری دومین اجلاس نماز شهرستان است.
وی تصریح کرد: امید می رود تا تمامی دستگاه های اجرایی شهرستان ما را در برگزاری باشکوه این اجلاس یاری کنند تا اگر قرار شود تا برای سال آینده اجلاس دیگری برگزار شود به پشتوانه کارنامه خوب مان باشد.