خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ظرفیتهای اقتصادی استان تهران درنمایشگاه مازندران نشان داده می شود

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 15:22
تهران- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران گفت: ظرفیتهای اقتصادی استان با حضور استانداری تهران در نمایشگاه مازندران نشان داده می شود.
اقتصادي،نمايشگاه،تهران،استان،حضور،استانداري،مازندران،تجار

به گزارش خبرنگار مهر، محمد امامی امین ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در خصوص حضور استانداری تهران در نمایشگاه نفت و گاز مازندران اظهار داشت: حضور استانداری تهران در نمایشگاه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته مازندران فرصت مناسبی برای عرضه و نمایش توانمندی های اقتصادی استان در نگاه فعالین اقتصادی داخلی و خارجی خواهد بود.
امامی امین در ادامه افزود: این نمایشگاه به جهت موقعیت ژئو استراتژیک استان مازندران به عنوان محل کریدور شمال به جنوب و نقطه وصل دریای خزر تا خلیج فارس دارای موقعیت برجسته و قابل اعتنایی از منظر اقتصادی تلقی می شود و همچنین دریای خزر از طریق رود ولگا به اروپا متصل بوده از آنجا که اکنون در شرایط تحریم قرار گرفته و با مسائل مربوط به مشکلات نقل و انتقال ارز در کشور مواجه هستیم برپایی این نمایشگاه فرصت مغتنم برای بازرگانانی است که علاقمند به تبادل تجاری بدون نقل و انتقال ارز هستند.
وی بیان داشت: توجه به حضور بازرگانان و تجار بیش از ۸ کشور در این نمایشگاه و همچنین ظرفیت و قابلیت های اقتصادی استان تهران در حوزه مبادلات اقتصادی بین المللی، استانداری تهران در نظر دارد تا با حضور در این نمایشگاه بستر لازم برای تبادل تجربیات بازرگانی میان تجار ایرانی و بین المللی را فراهم کرده و زمینه لازم را برای ایجاد مناسبات اقتصادی جدید میان استان تهران و سایر کشورها در حوزه اقتصادی ایجاد کند.