خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ترویج معارف قرآنی از جمله رویکردهای مرکز خدمات حوزه‌های علمیه است

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 17:37
معاون منابع انسانی و مالی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه گفت: یکی از رویکردهای مرکز خدمات حوزه‌های علمیه کارهای قرآنی بوده و آنچه که مورد تاکید است امور قرآنی مخصوص پرسنل مرکز خدمات است.
باطن،عترت،قرآني،المپياد،طلاب،افروز،كريم،علميه،مركز،قرآن

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حجت‌الاسلام حسام افروز ظهر امروز در نشست خبری نخستین المپیاد قرآن کریم، عترت و نماز که در سالن جلسات مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد، اظهار داشت: جوانان ما امروز احترام به قرآن را حفظ می‌کنند، نباید نسبت به سخنان کسانی که جامعه را سست جلوه می‌دهند خوشبین باشیم و نسبت به وضع جامعه مأیوس شویم.
وی با تاکید بر اینکه حکومت اسلامی برگرفته از قرآن کریم است، بیان کرد: نباید قرآن صرفاً در طاقچه‌ها باشد و باید نسبت به آن انس داشته باشیم و جوانان عمیق‌تر از گذشته به قرآن بپردازند.
معاون منابع انسانی و مالی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه عنوان کرد: در سطح استان‌ها و شهرها مسابقات قرآنی برگزار شده که همه شرکت کنندگان در قم و در المپیاد قرآن کریم، عترت و نماز حضور پیدا می‌کنند.