خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تجلیل از مقام‌آوران دانشگاه تهران در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان کشور

فارس | دانش و فناوری | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 15:09
مراسم تجلیل از مقام‌آوران دانشگاه تهران در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور (15 اسفند) برگزار می‌شود.<br/>
ورزشي،رشته،دانشگاه،المپياد،مراسم،برگزار

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس به نقل از معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، مراسم تجلیل از مقام‌آوران دانشگاه تهران در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور 15 اسفند برگزار می‌شود.
در این مراسم از ۲۶۹ ورزشکار مقام‌آور، مربیان و سرپرستان تجلیل می‌شود.
مجموع مقام‌های کسب شده تیمی توسط دانشجویان دانشگاه تهران در ۲۴ رشته ورزشی، ۱۱ رشته ورزشی در بخش دختران و ۱۳ رشته ورزشی در بخش پسران، از مجموع ۲۵ رشته برگزار شده در المپیاد، در ۲۳ رشته ورزشی موفق به کسب مقام اول تا ششم شده‌‌اند.
دانشگاه تهران، در چهاردهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور، در بخش‌های دختران و پسران به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و در مجموع قهرمان این المپیاد ملی شد.
اداره کل تربیت بدنی ضمن قدردانی از مجموعه مدیران، کارشناسان و دانشجویانی که در برگزاری این رویداد بزرگ همکاری داشتند از کلیه این عزیزان برای حضور در این مراسم پرشور که با حضور مسئولان دانشگاه برگزار خواهد شد، دعوت به‌عمل می‌آورد.
این مراسم چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷، ساعت ۱۵:۳۰ در تالار شهید دهشور پردیس علوم برگزار خواهد شد.
انتهای پیام/