خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نخستین المپیاد قرآن کریم،عترت و نماز دهه فجر در قم برگزار می‌شود

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 17:24
مدیرکل توسعه منابع انسانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با بیان اینکه مرحله نهایی نخستین المپیاد قرآن کریم،عترت و نماز دهه فجر برگزارمی شود، گفت: این المپیاد در حال حاضر در 31 استان در حال برگزاری است و بخش کشوری این مسابقات دهه فجر در قم برگزار می‌شود.
نفر،منابع،مسابقات،محور،مركز،نماز،كريم،علميه،المپياد

خلاصه خبر

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، مهدی جعفریان ظهر امروز در نشست خبری نخستین المپیاد قرآن کریم، عترت و نماز که در سالن جلسات مرکز خدمات حوزه‌های علمیه برگزار شد، اظهار داشت: نخستین المپیاد قرآن کریم بخش ویژه ای دارد که این بخش ویژه آواها و نواهای دینی بوده که شرکت کنندگان در مرثیه خوانی و مناجات خوانی مورد آزمون قرار می‌گیرند.
مدیرکل توسعه منابع انسانی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه با بیان اینکه مسابقه معارف حول محور ترجمه و تفسیر احادیث بوده و محور سوم این المپیاد نماز، اذان و اقامه و نمازخوانی است، خاطرنشان کرد: نخستین المپیادقرآن کریم، عترت و نماز در چهار رشته در حال برگزاری است و برگزیدگان مسابقات شهرستانی در دهه فجر انتخاب می‌شوند.