خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دیدار سفیر ایران با مشاور عالی سلطان قابوس

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 14:09
سفیر ایران در عمان در دیدار با مشاور عالی سلطان قابوس بر آمادگی تهران برای تقویت روابط با مسقط در همه زمینه‌ها تأکید کرد.
كشورمان،طارق،شهاب،عمان،بن،روابط

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، حجة الاسلام نوری شاهرودی، سفیر جمهوری اسلامی ایران در عمان دیروز سه‌شنبه 30 بهمن ماه با آقای شهاب بن طارق آل‌سعید، مشاور عالی سلطان قابوس و رئیس شورای عالی تحقیقات عمان دیدار و گفتگو کرد.
در ابتدای این دیدار سفیر کشورمان از آقای شهاب بن طارق به‌خاطر حضورش در مراسم روز ملی بعنوان مهمان ویژه که عالی‌ترین سطح شرکت مقامات عمانی در چنین مراسم‌هایی به‌شمار می‌رفت، تشکر و قدردانی نمود.
ایشان در ادامه این دیدار با اشاره به اهتمام کشورمان نسبت به توسعه روابط با کشور عمان، بر آمادگی کشورمان برای تقویت و گسترش روابط در همه زمینه ها به ویژه علم و فن‌آوری تاکید و برخی از مهم ترین دستاوردهای کشورمان ظرف 40 سال گذشته را برشمرد.
آقای شهاب بن طارق نیز ضمن ابراز خرسندی از سطح روابط فیمابین و همچنین حضور خود در مراسم روز ملی اظهار داشت: ظرفیت‌های خوبی در بخش فن‌آوری وجود دارد که باید به فعلیت برسد.
انتهای پیام/