خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سفر راهیان نور، فرصتی مهم در انتقال ارزش‌های انقلابی است

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 14:06
استاندار قم گفت: سفر معنوی و فرهنگی راهیان نور، فرصتی مهم در انتقال ارزش های انقلابی و دفاع مقدس است.
راهيان،نور،قم،سفر،فرهنگي،طرح،انقلابي،انقلاب،سرمست،استاندار،م ...

استاندار قم گفت: سفر معنوی و فرهنگی راهیان نور، فرصتی مهم در انتقال ارزش های انقلابی و دفاع مقدس است.
‌به گزارش ‌ایسنا، بهرام سرمست ظهر امروز ‌در جلسه ستاد راهیان نور در تالار امام جواد(ع) با اشاره به اهمیت تبیین مضامین انقلابی به نسل جوان در قالب برنامه های فرهنگی عنوان کرد: انقلاب اسلامی دارای دستاوردهای مهمی است که باید به خوبی در جامعه تبیین شود.
استاندار قم افزود: هر کس وظیفه دارد به سهم خود به انقلاب و نظام خدمت کند، در این مسیر سفر راهیان نور، یک توفیق بزرگ در خدمت به نظام و انقلاب است و همه باید در حیطه وظایف خود، ابعاد مختلف این سفر را به نحو شایسته ای مورد توجه قرار دهند.
وی تصریح کرد: با توجه به برگزاری جلسات مختلف و بررسی محورهای مهم این سفر معنوی، برش استانی سند ملی راهیان نور آماده شده است.
سرمست بیان کرد: مسئولان ستاد و دستگاههای اجرایی ذی ربط تا 2 هفته در خصوص ارائه نظرات و پیشنهادات به دبیر خانه فرصت دارند.
وی خاطرنشان کرد: سفر معنوی و فرهنگی راهیان نور، فرصتی مهم در انتقال ارزش های انقلابی و دفاع مقدس به نسل جوان است و باید این فرصت را مغتنم شمرد.
استاندار قم عنوان کرد: با تلاش دست اندرکاران اجرایی راهیان نور در سالهای گذشته شاهد برگزاری با شکوه این برنامه فرهنگی بوده ایم؛ در این زمینه لازم است با آسیب شناسی و شناخت کاستی ها و تنگناهای موجود در هر چه بهتر برگزار شدن راهیان نور قدم برداریم.
وی در ادامه پیرامون افتتاح باغ موزه دفاع مقدس در قم اظهار کرد: این طرح با تمهیدات لازم قرار است 15 خرداد سال 98 به بهره برداری برسد که امیدواریم با سیاست گذاری های لازم و هم افزایی دستگاهها، تاخیری در روند افتتاح طرح نداشته باشیم.
سرمست با ابراز خرسندی از اجرای طرح های ابتکاری در عرصه های فرهنگی بیان کرد: قم،خاستگاه انقلاب و دارای جایگاه مهمی در صیانت از ارزش های انقلابی است و این طرح با عنایت به چنین فضایی، یک ابتکار و ایده خوبی به شمار می رود.
وی در خصوص اهمیت اردوهای جهادی در تحقق اهداف راهبردی نیز خاطرنشان کرد: از برنامه‌های بسیج سازندگی و اردوهای جهادی در طرح هایی همچون محرومیت زدایی و همچنین رفع آسیب های اجتماعی استقبال می کنیم.
انتهای پیام