خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

محمد صالح علاء به «قند پهلو» آمد/ پخش سری جدید از امشب

فارس | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 14:03
اولین برنامه از سری هشتم «قند پهلو» ضمن برپایی نکوداشت تلویزیونی محمد صالح علاء مجری و شاعر با حضور وی در بخش داوری این مسابقه ادبی امشب ساعت ۲۲ از شبکه آموزش روی آنتن می‌رود.
پهلو،قند،برنامه،آنتن،طنز،هشتم،اسفند

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر قمیشی تهیه کننده «قند پهلو» درباره فصل جدید این برنامه که از امشب اول اسفند روی آنتن شبکه آموزش می رود، گفت: در اولین برنامه از سری هشتم «قند پهلو»، محمد صالح علاء همراه شهرام شکیبا و ناصر فیض داوران برنامه، به قضاوت افتخاری مرحله اول از رقابت های شاعران طنزپرداز در «قند پهلو» خواهد نشست.
وی عنوان کرد: شب اول از «قند پهلو» همراه با نکوداشت محمد صالح علاء به بررسی اثر وی با نام «تمام آنچه که مردان در باب زنان می دانند» به عنوان نمونه موفقی از طنز در فرم اختصاص دارد.
در اولین برنامه سری هشتم «قند پهلو» که چهارشنبه اول اسفند روی آنتن می رود حکایت های آشنایی از طنز ایران و جهان به روایت حسین الهی قمشه ای، آیتم هایی چون زرویی خوانی، مشاعره شعر طنز، «عکس و مکث» و دیگر بخش های رقابتی ثابت به مدت یک ساعت پخش می‌شود.
سری هشتم «قند پهلو» محصول گروه مهارت های شبکه آموزش سیماست که از اول اسفند به صورت یک شب در میان و سپس در ایام نوروز هرشب ساعت ۲۲ از شبکه هفت سیما با اجرای رضا رفیع و به تهیه کنندگی امیرقمیشی و میثم تربتی روی آنتن می‌رود.
انتهای پیام/