خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجرای «از آن همه سکوت که کسی فریادش را نشنید» در حوزه هنری

مهر | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 14:03
نمایش «از آن همه سکوت که کسی فریادش را نشنید» به نویسندگی علی قادری و کارگردانی سید وحید میریونسی در سالن سوره حوزه هنری تهران روی صحنه خواهد رفت.
طراح،نمايش،صحنه،مهدي،محمد،علي،مجري،محمدرضا،سيد،هنري،حوزه،فري ...

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، نمایش «از آن همه سکوت که کسی فریادش را نشنید» به نویسندگی علی قادری و کارگردانی سید وحید میریونسی‌ در سبک آئینی- تاریخی از روز جمعه سوم اسفند ماه در سالن سوره حوزه هنری تهران روی صحنه خواهد رفت.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «خیلی سخت است مطمئن باشید کار درست را انجام می‌دهید ولی متوجه بشوید از شما سوء استفاده شده است و همه به چشم یک خائن وطن‌فروش نگاهتان کنند که دروازه‌های کشور را برای فتح اعراب باز کرده‌اید.
چگونه باید ثابت کنیم وطن فروش نیستیم؟.»
در این نمایش امیر لطفعلی، مهران وزیری، امیرحسین حسینیان، مرتضی اسلامی، علی اکبر آخوندی، محمد اقدم نژاد، محمدرضا جمال، مسعود بهارلو، محمدحسین کاشانی، امیرعلی یوسفی پور، محمدجواد عطاران، محمدحسین حاجی‌محمدعلی، حسن کنی ایفای نقش می‌کنند.
این گروه نمایشی در سال‌های اخیر نمایش‌های «افراد از آنچه می‌بینید به شما نزدیکترند»، «من بازی نمی‌کنم»، «ساعت‌های خواب»، «دل آخته»، «برهوت»، «میراث» و «آخرین معرکه» را روی صحنه برده است.
از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به دستیارکارگردان: محمدرضاجمال، تهیه کننده: مهدی زعفرانی، دستیار تهیه کننده: محمد خوانین زاده، مدیر تولید: مهدی کتابچی و علی سعیدا، منشی صحنه: محمدجواد صادقی، طراح گریم: هادی فکری، دستیار گریم : طاها میرزایی و اکبر دانشور، طراح و مجری صدا: حمیدرضا افشردی، طراح و مجری نور: شاهین نجمی و علیرضا شفیعی، طراح لباس: سید محمدرضا جباری، جامه دار: حسین تنها و امیرناصح، طراح صحنه: علیرضا دست‌ افکن و محمدرضا کریمی، مجری دکور: محمدصادق جعفری، حمید کلاهدوز، مهدیار حمدی، سهیل جعفری، امیررضا کریمی و مهدی مرتضوی، روابط عمومی و تبلیغات: محمد اسماعیل حوری، سیدمحمد شایان سرکیشیکیان و محمد علی دهقان، طراح پوستر و بروشور: سید مهدی موسوی، عکاس: محمدعلی طالقانی و احسان احدی اشاره کرد.
نمایش «از آن همه سکوت که فریادش را کسی نشنید» از روز جمعه سوم اسفند ماه به مدت ۱۰ شب ساعت ۱۹:۳۰ در سالن سوره حوزه هنری به صحنه می رود.
تماشای این نمایش برای عموم رایگان است.