خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعتراض باشگاه استقلال به میزبانی تراکتورسازی/فتحی: چرا تماشاگران ما باید سنگ بخورند؟

فارس | ورزشی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 13:34
مدیرعامل باشگاه استقلال اعلام کرد با ارسال نامه به سازمان لیگ خواستار رسیدگی اتفاقات دیدار تبریز خواهد بود.
استقلال،تراكتورسازي،طرفداران،تماشاگران،ورزشگاه،تبريز،نفر

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال هفته گذشته در ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز در شرایطی برگزار شد که تنها حدود ۲۰۰ هوادار استقلال مجوز حضور در این ورزشگاه را پیدا کردند.
طبق اظهارات مسئولان اورژانس ۱۳ نفر از طرفداران استقلال تا فردای بعد از بازی به دلیل ضربات سنگ از سوی طرفداران تراکتورسازی در بیمارستان بستری بوده اند که این موضوع با واکنش مدیرعامل استقلال مواجه شد.
امیر حسین فتحی در این باره گفت: نحوه میزبانی از تماشاگران استقلال در تبریز مناسب نبود و این اتفاقات در حالی رخ داد که مسابقه ناظر ویژه هم داشت.وظیفه من است که از هواداران استقلال دفاع کنم.وقتی طرفداران تراکتورسازی به تهران می‌آیند ما نهایت احترام را به آنها می‌گذاریم ولی در حال که حق طرفداران استقلال حضور 10 درصد یعنی 7 هزار نفر ورزشگاه بود تنها 200 نفر توانستند به استادیوم بروند.
وی تاکید کرد: میزبانی خوبی از تماشاگران ما در تبریز رخ نداد و فیلم سنگ‌هایی که به آنها اصاب کرده در اختیار ما است.
من به سازمان لیگ در این باره نامه می‌نویسم و اعتراض خواهم کرد، منبرای مردم خوب آذربایجان احترام زیادی ثائل هستم ولی این درست نیست که در استادیوم به آن بزرگی با تماشاگران ما اینگونه برخورد شود.
نباید این موضوع باب شود که چون تراکتورسازی میزبان است تماشاگران دیگر تیم ها نتوانند از تیم های خود حمایت کنند.
انتهای پیام/ر