خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اجرای نمایش «راز گنجور» تا پایان سال تمدید شد

مهر | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 13:24
اجرای تئاتر دیجیتالی «راز گنجور» به کارگردانی هانی حسینی و مرضیه نادری در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تا پایان سال ۱۳۹۷ تمدید شد.
نمايش،گنجور،راز،تئاتر،شادي،كانون

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، نمایش «راز گنجور» از ۹ دی اجراهای خود را در مرکز تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان آغاز کرده و قرار بود تا پایان بهمن ادامه‌ داشته باشد که این مهلت تا آخر اسفند تمدید شد.
این نمایش یک اثر تعاملی است که تماشاگران در پیشبرد داستان آن نقش مستقیم خواهند داشت و مخاطبان کودک و نوجوان می‌توانند مانند یک بازی رایانه‌ای در این نمایش به ایفای نقش بپردازند و مرحله به مرحله با شخصیت‌های نمایش تا انتها پیش بروند.
داستان نمایش «راز گنجور» در سرزمینی دور رخ می‌دهد.
پَلَشت، دیوِ پلیدی‌هاست که همیشه راز شادی را می‌دزدد و این بار هم باعث می‌شود مردم کم‌کم شادی را از یاد ببرند.
بالاخره گنجور پسر بچه‌ای که نزد سیمرغ بزرگ شده است، تصمیم می‌گیرد تا شادی را پس بگیرد، از این جاست که او با چالش‌هایی در این مبارزه روبرو می‌شود.
نمایش «راز گنجور» صبح‌ها با هماهنگی قبلی ویژه مدارس و بعدازظهرها ساعت ۱۷ برای عموم روی صحنه مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون واقع در پارک لاله تهران می‌رود.