خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 09 خرداد 1402
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فضاهای آموزشی شهرک کوثر اراک تعیین تکلیف شوند

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 24 دی 1397 - 17:11
استاندار مرکزی با بیان اینکه فضاهای آموزشی شهرک کوثر اراک تعیین تکلیف شوند گفت: شهرستان‌های استان مرکزی به منظور تقویت بنیه علمی کمک می‌شوند.
شورا،استاندار،ارتقاء،افزايش،كمك،مركزي،رتبه،سوادآموزي،آقازاده ...

خلاصه خبر

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سیدعلی آقازاده ظهر امروز در جلسه شورای آموزش و پرورش استان مرکزی اظهار داشت: جلسات شورای آموزش و پرورش در سال 97 به لحاظ کمیت و کیفیت بهتر از سال‌های گذشته بوده که حاصل تلاش مجموعه آموزش و پرورش در راس و همین طور تلاش همه اعضای این شورا بوده است.
آقازاده تصریح کرد: چراکه هم در سال گذشته و هم امسال به طور کامل متفاوت بودیم و بیش از سهمیه‌ای که داشتیم و در واقع بیش از 100 درصد فعالان این حوزه کار کرده‌اند و این فریضه بزرگ را که سوادآموزی و ایجاد یک روشنایی برای افرادی که از نعمت سواد محروم هستند بوده که آنها را به جرگه باسوادان پیوند دادند، به مجموعه‌ای که با استفاده از سواد خود ان‌شاءالله بتوانند به مسیر متعالی هدایت شوند پیوستند که در صورت صلاح‌دید مدیرکل آموزش و پرورش، از تلاشگران این حوزه در مراسمی یا در یک مناسبت تقدیر و تشکر به عمل آید.