خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مدیر آکادمی استقلال: برخی افراد کاپیتان تیم ما را تحریک کردند/ هفت اسفند مجموعه‌ای در خور نام استقلال افتتاح می‌کنیم

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 12:55
مومنی گفت: برخی افراد وقتی دستشان از آکادمی کوتاه شد برای این مجموعه حاشیه سازی می‌کنند.
استقلال،آكادمي،مومني،بازيكنان،باشگاه،حاشيه،زمين،ادامه،كاپيتا ...

محمد مومنی مدیر آکادمی باشگاه استقلال تهران در گفتگو با خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد شایعات اخیر پیرامون بیرون کردن بازیکنان استقلال از خوابگاه تا دلیل بدهی گفت: ما اصلا بازیکنی در خوابگاه نداریم که بخواهند بیرون کنند، بازی ها ۲ ماه است که تعطیل شده است و در زمان لازم هم ما در ورزشگاه اما رضا (ع) بازیکنان را اسکان داده و غذای آنها را هم تامین کردیم.
وی ادامه داد: برخی که دستشان از آکادمی کوتاه شده این اطلاعات غلط را می دهند و این حاشیه های کذب را درست می کنند و قصد دارند با تحریک رسانه ها برای آکادمی حاشیه سازی کنند.
بنده از پیشکسوتان که در این راه کمک کردند تشکر می کنم، اما لطفا افرادی که اطلاع ندارند اظهار نظر نکنند و برای آکادمی حاشیه درست نکنند.
مومنی ادامه داد: مجموعه ای در خور نام استقلال روز هفتم اسفند ماه افتتاح خواهیم کرد که برای دیگر باشگاه ها هم الگو باشد و تمام تلاش ما این است که شرایط برای تیم های پایه استقلال در حد مناسب باشد.
وی در مورد اهدای زمین از سوی یک فرد به برخی بازیکنان تیم فوتبال امید استقلال گفت: این اتفاق با درخواست خود این فرد رخ داده است و ما دخالتی در این موضوع نداشتیم و او برای برخی از بازیکنان زمین در نظر گرفته بود و به آنها اهدا کرد، البته ما در مورد کاپیتان و یک بازیکن دیگر هم گفتیم که باید زمین دریافت می کردند و حق اینها بود اما تصمیم را این فرد می گیرد.
مومنی ادامه داد: برخی از افراد که در این مجوعه دخیل نیستند کاپیتان ما را تحریک کردند که در مورد این اتفاقات با انتشار پستی انتقاد کند اما من رضا آذری را می شناسم و پسر خوبی است اما گول این آدمها را خورده است.
بیشتر بخوانید:
مشکل پاتوسی در استقلال حل می شود
شروع توفانی استقلالی‌ها در نیم فصل دوم
محمودزاده: بازیکن استقلال قانونی مجوز گرفت/ از سوی هیچ مقامی تحت فشار نبودیم/ دلیل تاخیر فدراسیون آفریقای جنوبی بود
انتهای پیام/
اظهارات مومنی درباره آکادمی باشگاه استقلال