خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور ایران در نمایشگاه بین‌المللی ساختمان ازبکستان برای نخستین بار

فارس | بین‌الملل، بین‌الملل | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 12:53
ایران برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی ساختمان ازبکستان از 27 فوریه تا اول مارس سال 2019 میلادی در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی «اوز اکسپو مرکز» شهر «تاشکند» شرکت می‌کند.
ايران،ساختمان،نمايشگاه،المللي،جمهوري،اسلامي

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس در تاشکند، ایران برای نخستین بار در نمایشگاه بین المللی ساختمان ازبکستان از 27 فوریه تا اول مارس سال 2019 میلادی در مرکز نمایشگاه‌های بین المللی «اوزاکسپومرکز» شهر «تاشکند» شرکت می‌کند.
امسال تعداد غرفه‌های نمایشگاه بین المللی ساختمان با توجه به حضور کشورهای جدید به طور قابل ملاحظه‌ای افزایش یافته است.
گروه جمهوری اسلامی ایران یکی از گروه‌هایی است که برای نخستین بار تولیدات خود را در مرکز نمایشگاه‌های بین‌المللی اوزاکسپومرکز شهر تاشکند در معرض بازدید عموم قرار خواهد داد.
شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران سازمان دهنده حضور گروه ملی ایران در این نمایشگاه ساختمان است.
هم اکنون بین ازبکستان و جمهوری اسلامی ایران اقداماتی برای توسعه بیش از پیش روابط دوجانبه انجام می‌گیرد و طرفین در ماه ژوئن سال 2018 میلادی ایجاد کارگروه مشترک سرمایه گذاری‌های مالی را بررسی کردند.
ازبکستان «نقشه راه» گسترش بیش از پیش همکاری‌های صنعتی با جمهوری اسلامی ایران در زمینه نساجی، ساختمان، نفت، بهداشتی و پزشکی، تبدیل فرآورده‌های کشاورزی را تدوین می‌کند.
سازمان‌دهندگان نمایشگاه بین المللی ساختمان UzBuild اطمینان دارند که حضور شرکت‌های جمهوری اسلامی ایران در این نمایشگاه بین المللی به برقراری تماس‌های جدید و تحکیم روابط دوجانبه بین ازبکستان و جمهوری اسلامی ایران کمک خواهد کرد.
انتهای پیام/ح