خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برگزاری مراسم عقد ۱۸زوج و۳۰برنامه جشن تکلیف در آستان عبدالعظیم(ع)

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 12:31
ری- معاون فرهنگی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) ازبرگزاری مراسم عقد ۱۸ زوج جوان و ۳۰ برنامه جشن تکلیف به مناسبت ایام ولادت حضرت زهرا(س) در آستان حضرت عبدالعظیم (ع) خبر داد.
حضرت،عبدالعظيم،جشن،آستان،عقد،السلام،تكليف،آموزان،مراسم

به گزارش خبرنگار مهر، عباس سلیمی پیش از ظهر چهارشنبه با اعلام خبر برگزاری مراسم عقد ۱۸ زوج جوان و ۳۰ برنامه جشن تکلیف در آستان حضرت عبدالعظیم(ع) در جمع خبرنگاران اظهار داشت:مراسم عقد زوج های جوان به مناسبت ایام ولادت بانوی دوعالم حضرت صدیقه طاهره سلام الله علیها، در اتاق عقد آستان مقدس حضرت عبدالعظیم علیه السلام و برنامه جشن تکلیف این دانش آموزان در قالب ۳۰ جشن تکلیف، در نیمه اول اسفند ماه امسال مصادف با ایام ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها، طی مراسمی معنوی و باشکوه در مصلای حرم حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام برگزار خواهد شد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه زوج های زیادی در ایام مختلف سال با مراجعه به اتاق عقد آستان مقدس واقع در صحن مصلی، جهت ثبت نام و رزرو آن اقدام می کنندتا زندگی مشترک خود را با استعانت از حضرت عبدالعظیم علیه السلام و در پناه این امام زاده عظیم الشان آغاز کنند گفت: متقاضیان محترم میتوانند جهت اطلاع از شرایط استفاده از اتاق عقد حرم مطهر حضرت عبدالعظیم علیه السلام با شماره های ۵۱۲۲۵۵۸۰ و۵۱۲۲۵۵۸۱ تماس بگیرند.
معاون فرهنگی آستان حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) در خصوص برگزاری مراسم جشن عبادت 3هزار نفر از دانش آموزان دختر و پسر در آستان مقدّس حضرت عبدالعظیم علیه السّلام نیز بیان داشت: این دانش آموزان ورود خود به سن تکلیف جهت انجام احکام الهی را جشن میگیرند که این مراسم با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید آغاز و سپس برنامه جشن عبادت با سخنرانی، بیان احکام و برگزاری نماز باشکوه عبادت دانش آموزان به جماعت ادامه خواهد یافت.