خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 30 اردیبهشت 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیانیه گام دوم انقلاب صحیفه روشنی برای پیروزی نهایی ایران است

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 12:30
بوشهر - مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر گفت: بیانیه گام دوم انقلاب صحیفه روشنی برای پیروزی نهایی ایران اسلامی و اضمحلال استکبار جهانی است.
اسلامي،انقلاب،بيانيه،امت،معظم،رهبري،جهان،سروستاني،استكبار،جو ...

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح چهارشنبه در جمع فعالان تبلیغی ضمن تقدیر و تشکر از همه اقشار مختلفی که با حضور آگاهینه خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن، حماسه دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی رقم زدند، گفت: امت اسلامی با وجود تهدیدهای دشمنان انقلاب و مشکلات عدیده‌ای که برای مردم ایجاد کردند با حضور آگاهینه خود حماسه جدیدی را خلق کرد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر تاکید کرد: مردم ولایتمدار ایران اسلامی بار دیگر در عمل اعلام وفاداری به نظام اسلامی و تبعیت از ولایت فقیه و رهبر فرزانه انقلاب را به رخ جهانیان کشاندند.
وی افزود: بی‌شک این حضور آگاهینه نقطه قوتی در انقلاب اسلامی است که مردم با حمایت خود در ۴۰ سال انقلاب اسلامی از فرامین حضرت امام (ره) و مقام معظم رهبری تبعیت کردند و موجبات خشنودی و خرسندی رهبر انقلاب اسلامی با این حماسه ملی به دست آمد.
حجت‌الاسلام سروستانی ادامه داد: رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، برای امت اسلامی و به‌ویژه جوانان بیانیه‌ای تحت عنوان گام دوم انقلاب صادر فرمودند که این بیانیه مهم افق‌های جدیدی را برای ملت اسلامی و به‌ویژه جوانان تبیین می‌کند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر افزود: در بخش اول این بیانیه جایگاه نظام اسلامی و تحولاتی که در چهل سال گذشته به وجود آمده و دستاوردهای بسیار مهمی که به واسطه جوانان این ملت و مردم این کشور در عرصه‌های مختلف به دست آمد بیان شده و همان طور که در بیانیه آمده است ملت ایران جهان دو قطبی را به جهان سه قطبی تبدیل کرد که با سقوط و حذف شوروی عملا به دو قطب جدید اسلام و استکبار تبدیل شده است.
حجت‌الاسلام سروستانی گفت: استکبار جهانی با تمام توان و ظرفیتی که در عرصه‌های مختلف اعم از سیاسی، اقتصادی، اعمال تحریم‌های ظالمانه، فرهنگی، رسانه‌ای و نظامی داشت، به مقابله با نظام اسلامی بر خاست و آنچه در توان داشت از همه ظرفیت‌ها برای تقابل با انقلاب اسلامی به کار گرفت اما از آنجا که این انقلاب بر اساس خدامحوری بنا نهاده شده و خداوند در آیه هفتم سوره محمد (ص) وعده یاری خود را نصیب امت اسلامی فرموده است، و با رهبری‌های حکیمانه معمار کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری تمامی تهدیدها برای نظام جمهوری اسلامی تبدیل به فرصت شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر بیان داشت: انقلاب اسلامی به‌عنوان یک قدرت برتر جهانی در مقابل تمام ظلم و ستم استکبار قرار گرفته و به واسطه یاری خداوند و استقامت امت اسلامی دستاوردهای بسیار مهمی را در عرصه های مختلف که مقام معظم رهبری در این بیانیه به آنها اشاره فرمودند به دست آورده است و بند بند این بیانیه برای آینده کشور و جهان، صحیفه‌ای درخشان و راهگشا است.
وی ابراز داشت: مقام معظم رهبری در بخش دوم بیانیه برای ادامه اقتدار انقلاب اسلامی توصیه‌های راهگشای را بیان فرمودند که آنها عبارتند از علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت، مبارزه با فساد، استقلال، آزادی، عزت ملی و روابط خارجی، مرزبندی با دشمنان و سبک زندگی که این هفت محور مندرج در بیانیه معظم له هرکدام دارای برکاتی خواهد بود که می بایست چراغ راه همه امت اسلامی به‌ویژه جوانان این مرز و بوم قرار بگیرد.
حجت‌الاسلام سروستانی گفت: اهتمام به این توصیه‌ها و عمل به آنها مطمئناً باعث اقتدار ایران اسلامی در دهه‌های بعدی خواهد بود و انشاءالله با عمل به این توصیه‌ها تحقق وعده الهی شاهد اقتدار اسلام عزیز و اضمحلال استکبار جهانی خواهیم بود.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی در جهان با پرچم اسلام و عدالت ضامن تامین سعادت جهان بشریت خواهد بود و بدین شکل زمینه ظهور امام عصر فراهم خواهد شد و حکومت جهانی به رهبری حضرت ولیعصر (عج) شکل خواهد گرفت.