خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برپایی نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیردولتی از ۵ اسفند

ایسنا | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 12:25
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیر دولتی از پنجم تا هشتم اسفندماه خبر داد و گفت: تبادل تجریبات در حوزه آموزش‌های نوین در این نمایشگاه مورد توجه قرار می‌گیرد.
نمايشگاه،مدارس،دولتي،دستاوردهاي،آموزشي،توجه،تهران،پرورش،آموزش

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مدارس غیر دولتی از پنجم تا هشتم اسفندماه خبر داد و گفت: تبادل تجریبات در حوزه آموزش‌های نوین در این نمایشگاه مورد توجه قرار می‌گیرد.
مسعود ثقفی در گفت‌وگو با ایسنا، به اعلام جزئیات برگزاری نمایشگاه دستاوردهای مدارس و مراکز غیر دولتی شهر تهران پرداخت و اظهار کرد: پیرو اطلاع‌رسانی‌های قبلی، نمایشگاه‌ دستاوردهای مدارس غیر دولتی و صنایع آموزشی از روز یکشنبه پنجم اسفندماه شروع و تا هشتم اسفند ماه در مصلی امام خمینی(ره) ادامه خواهد داشت.
وی افزود: این مراسم با همکاری سازمان مدارس غیر دولتی، شورای هماهنگی مؤسسان شهر تهران و اداره کل آموزش و پرورش تهران برگزار خواهد شد.
رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی به استثنای دانش‌آموزان دوره اول ابتدایی امکان شرکت در این نمایشگاه را دارند اظهار کرد: همچنین از مؤسسان مدارس غیر دولتی و معاونان آموزشی دعوت می کنیم تا با حضور در نمایشگاه از ظرفیت‌های مدارس غیر دولتی بازدید کنند تا رویکرد پژوهش محوری و مهارت آموزی که در این نمایشگاه مورد توجه است تقویت شود.
ثقفی ادامه داد: این نمایشگاه به توسعه کمی و کیفی مدارس دولتی و نشان دادن دستاوردهای این مدارس کمک می‌کند.
ایده‌های نوین آموزشی تبادل تجربیات مدیران و مؤسسان برای مدرسه‌داری و ارزیابی فعالیت‌ها از جمله اهداف این نمایشگاه به شمار می‌رود.
وی با بیان اینکه توجه به تولید محصولات جدید آموزشی، رعایت سیاست‌های جدید آموزش و پرورش همچون توجه به مهارت محوری، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین آموزشی و مشارکت در امور از دیگر اهدافی است که برای برگزاری این نمایشگاه مورد توجه بوده است عنوان کرد: اولویت اصلی این نمایشگاه نشان دادن دستاوردهای مدارس غیر دولتی است که بخشی از این فعالیت‌ها می‌تواند به دستاوردهای دانش آموزی اختصاص یابد.
انتهای پیام