خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

وطنخواه‌: سازمان لیگ با تیم ما مثل بیگانگان رفتار می‌کند‌

فارس | ورزشی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 12:25
مدیر عامال باشگاه پدیده شهر خودرو، گفت: در روزهایی که برخی تیم‌های خاص با استفاده از رانت‌های مختلف کار خود را پیش می‌برند‌، باید قدردان نتایج خوب کسب شده توسط اعضا تیم پدیده شهرخودرو باشیم.
تيم،ليگ،پديده،باشگاه،شهر،بازيكنان،خودرو،برتر،فوتبال،كادر،نتا ...

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده شهر خودرو‌، جواد وطنخواه در مورد حذف پدیده از جام حذفی، اظهار کرد: متاسفانه بعد از اینکه مقابل تیم پرسپولیس در ضربات پنالتی از گردونه جام حذفی کنار رفتیم، عده‌ای با غرض ورزی خاصی به دنبال زیر سوال بردن تیم پدیده شهر خودرو بودند.
وی افزود: کسانی که شرایط تیم ما را در حال حاضر مورد نقد غیر منصفانه قرار می‌دهند، مشخص است که به دنبال هدفی خاص هستند.
فکر می‌کنم علاقه‌مندان واقعی فوتبال به خوبی به یاد دارند که در سال‌های گذشته پدیده‌، همواره برای بقا می‌جنگید هر چند بازیکنان خوبی داشتیم اما همواره در استرس نیفتادن بودیم و امسال فقط در دور برگشت به اندازه پایان فصل تمام دوره‌های حضورمان امتیاز به دست آوردیم، آن هم با ترکیبی از بازیکنان جوان که غالب آنها بومی هستند و البته استفاده از نفرات با تجربه‌تر.
مدیرعامل باشگاه پدیده شهر خودرو با تمجید از عملکرد بازیکنان و کادر فنی این تیم در طول مسابقات لیگ برتر و جام حذفی، گفت: در تیم ما همه بازیکنان ستاره هستند، این همان تیمی است که در ابتدای فصل کسی تصور نمی‌کرد با آن شرایط بتواند چنین نتایجی را کسب کند، اما با درایت کادر فنی و در راس آن یحیی گل محمدی، سرمربی تیم، توانستیم فعل خواستن را صرف کنیم و حالا این تیم در بین ۳ تیم برتر لیگ قرار دارد و این کار بسیار بزرگی است.
وی افزود: آن قدر خوب نتیجه گرفتیم که حالا توقعات هم از تیم ما بالا رفته و حتی وقتی مقابل تیم تا دندان مسلح و پرمهره پرسپولیس در 120 دقیقه به تساوی می‌رسیم و در ضربات پنالتی حذف می‌شویم، سیل انتقادات به سمت تیم می آید.
وطنخواه تصریح کرد: در روزهایی که تیم فوتبال پدیده شهر خودرو با بالاترین حد از همدلی مجموعه مدیریتی، کادر فنی، بازیکنان، مدیران استان و هوادارانش قرار دارد و در تلاش است تا با کسب نتایج خوب در دور برگشت لیگ برتر فصل بسیار خوبش را به پایان برساند، عده ای که سال های قبل نیز تحرکات آنها بر خلاف منافع باشگاه مشخص بود، آخرین راهبرد خود را در استفاده از روش‌های منسوخ حاشیه سازی یافته اند و در پی تضعیف نماینده خراسان در لیگ برتر هستند.
مدیر عامل باشگاه پدیده شهر خودرو ادامه داد: سال‌ها با مشکلات ریز و درشتی روبرو بودیم و همیشه برخی افراد مغرض به دنبال ایجاد خلل در روند تیم بوده‌اند، اما بدون توجه به آنها کار خودمان را انجام دادیم و با حمایت همیشگی و به موقع هواداران واقعی پدیده شهرخودرو، تیر آنها نیز به سنگ خورده است.
وی اظهار داشت: در هفته‌های گذشته با تغییر مالکیت باشگاه و حضور فرهاد حمیداوی به عنوان ناجی باشگاه شرایطمان به کلی فرق کرد و حالا با برنامه ریزی دقیق‌تری کارمان را پیش می بریم، اما واقعیت این است که برخی اتفاقات در خارج از مستطیل سبز فوتبال رقم می‌خورد و حالا که تیم با نتایج درخشانش توانسته در بین بالانشینان لیگ قرار بگیرد ، به دنبال ضربه زدن به ما هستند.
وطنخواه با انتقاد از سازمان لیگ فوتبال ایران، گفت: همیشه این سوال برایمان وجود دارد، چرا سازمان لیگی که باید به همه تیم های حاضر در لیگ به یک چشم نگاه کند برای برخی تیم های خاص شرایط ویژه ای را ایجاد می‌کند، اما با تیم هایی مثل پدیده شهر خودرو مثل بیگانان رفتار می‌کند.
وی افزود: اگر به برنامه‌ریزی هفته‌های ابتدایی دور برگشت لیگ برتر نگاهی بیندازید، کاملا متوجه می‌شوید سازمان لیگ برای تیم های خاص فرق قائل می‌شود و این از روح فوتبال خارج است.
مگر می‌شود تیم ما در فاصله ۱۶ روز ۵ مسابقه انجام دهد وبرخی تیم ها ۳یا ۴ بازی انجام دهند.
چطور با در خواست تعویق بازی‌های برخی تیم ها به راحتی موافقت می شود، اما با درخواست تعویق بازی ما مخالفت می‌کنند!
مدیر عامل باشگاه پدیده شهر خودرو اظهار داشت: با همه این اتفاقات بازهم تلاش می‌کنیم و می‌دانیم که تمامی اعضا باشگاه از بازیکنان و کادر فنی تا سایر عوامل تا همین جا نیز از خود گذشتگی کرده اند و از این پس نیز برای شادی دل مردم خراسان و مشهد بازهم به نتایج خوبمان ادامه خواهیم داد و به حواشی کاری نداریم.
وی در پایان تاکید کرد: هواداران نیز به دور از این مسایل و حواشی، با حمایت خود انرژی مضاعفی به ما منتقل خواهند کرد و با حضور حداکثری خود در بازی با سپید رود رشت نیز این موضوع را بازهم ثابت خواهندکرد.
همانطور که گفتم در روزهایی که برخی تیم های خاص با استفاده از رانت های مختلف کار خود را پیش می برند ، باید قدر دان نتایج خوب تیم خودمان باشیم و با حمایت مالک باشگاه، مسئولین استانی و شهری و هواداران، ان‌شالله متحدتر از قبل به مسیر رو به جلو خویش ادامه خواهیم داد.
انتهای پیام/ا