خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 02 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

امسال ۱۷۰۰ تن گوشت قرمز در آذربایجان شرقی توزیع شده است

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 12:06
تبریز - مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از توزیع هزار و ۷۰۰ تن گوشت قرمز منجمد و گرم در این استان طی سال جاری خبر داد.
گوشت،استان،منجمد،قرمز،تن،عرضه

سید احد یوزباشی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به میزان گوشت توزیع شده در استان آذربایجان شرقی ابراز داشت: در سال جاری حدود هزار و ۷۰۰ تن گوشت قرمز توسط شرکت پشتیبانی امور دام استان با قیمت های تعادلی در سطح استان عرضه شد.
وی افزود: هزار و ۴۰۰ تن از این مقدار، گوشت قرمز منجمد بوده و ۳۰۰ تن هم گوشت قرمز گرم بوده است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان آذربایجان شرقی از توزیع گوشت مرغ منجمد هم خبر داد و افزود: هزار و ۵۰۰ تن گوشت مرغ منجمد هم از طریق فروشگاه های بزرگ در سطح استان توزیع شده است تا همه جمعیت سطح شهرستان تبریز و شهرستان های تابعه را پوشش دهد.
یوزباشی تاکید کرد: در حال حاضر نیز ۲۰ تن گوشت گرم در اختیار شرکت پشتیانی امور دام استان قرار گرفته تا به صورت روال تصمیم گیری شده، فروشگاه های زنجیره ای و خودروهای سیار قرار دهد.
وی همچنین با اشاره به قیمت گوشت های عرضه شده تصریح کرد: گوشت قرمز منجمد ۲۸ تا ۲۹ هزار تومان، گوشت قرمز گرم ۳۷ هزار و ۵۰۰ تومان و گوشت مرغ منجمد ۸ هزار و ۹۰۰ تومان عرضه می شود.
سخنگوی کمیسیون هماهنگی، برنامه ریزی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان آذربایجان شرقی در پایان عنوان کرد: سهمیه استانی به حدی مناسبی افزایش پیدا می کند تا بتوانیم هم سطح استان را پوشش بدهیم و هم فروشگاه های بیشتری را برای عرضه مستقیم گوشت ها تعیین کنیم.