خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 04 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده سپاه کرمان: مسئولان خدمتگزاری به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهند

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:56
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با بیان اینکه شهدای ما خدمت به مردم را سرلوحه کار خود داشتند گفت: مسئولان باید در این راه مطیع امر ولایت و خدمتگزار مردم در هر سطحی باشند.
كرمان،بيمارستان،استان،فاطمه،سپاه،حضرت،ابوحمزه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کرمان، سردار غلامعلی ابوحمزه صبح امروز آئین کلنگ‌زنی احداث فاز جدید بیمارستان فاطمه الزهرا(س) سپاه در کرمان اظهار داشت: خدا را شاکریم در آستانه ولادت با سعادت حضرت زهرا(س) خدمتی دیگر از سپاه پاسداران به مردم آغاز می‌شود.
وی با بیان اینکه امروز عملیات اجرایی فاز دوم ساختمان بیمارستان حضرت فاطمه(س) در کرمان آغاز می‌شود گفت: یکی از کارهایی که با تدابیر امام(ره) و مقام معظم رهبری در حال انجام است خدمت‌رسانی به اقشار مختلف جامعه به‌ویژه محرومین است.
فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به اینکه درمان و سلامت مردم برای ما بسیار اهمیت دارد بیان کرد: بیمارستان حضرت فاطمه(س) فعلی کرمان از بدو تشکیل خدمات زیادی در استان کرمان و استان‌های جنوب‌شرق کشور ارائه کرده است.
وی با بیان اینکه امروز شاهد یک ظرفیت جدید در منطقه‌ای از شهر کرمان هستیم که هیچ بیمارستانی وجود ندارد افزود: زمین بیمارستان حدود 5.5 هکتار در نظر گرفته شده است و فضای کافی برای احداث بیمارستان وجود دارد.
ابوحمزه با اشاره به اینکه کنگره شهدای استان کرمان هم در حال برگزاری است گفت: اینکه در آستانه برگزاری دومین کنگره 6 هزار و 500 شهید استان کرمان این بیمارستان کلنگ‌زنی شد که جای خوشحالی دارد.
وی با بیان اینکه شهدای ما خدمت به مردم را سرلوحه کار خود داشتند گفت: مسئولان باید در این راه مطیع امر ولایت و خدمتگزار مردم در هر سطحی باشند.
انتهای پیام/ح