خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اصحاب رسانه باید افتخارات این سرزمین را فریاد بزنند

تسنیم | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 24 دی 1397 - 16:57
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: اصحاب رسانه باید افتخارات این سرزمین را فریاد بزنند، اگر از یک درخت تنومند چند برگ زرد شود هیچ عقل سلیمی ریشه را زیر سؤال نمی‌برد، رسالت اهل رسانه بیان حقایق با تدبیر است.
مقطع،افتخار،فرياد،حقايق،اصحاب،ابوذر،كربلاي،مستضعفين،جهان،جشن ...

خلاصه خبر

به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا، سردار غلامحسین غیب‌پرور امروز در اختتامیه چهارمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر اظهار کرد: 32 سال پیش عملیات کربلای 5 شکل گرفت که مقارن با شب شهادت حضرت زهرا(س) بود و شلمچه مجدداً خاستگاه عروج دسته‌ای از عباد صالح خداوند شد، عملیات سختی بود؛ مثل امروز صبح با پاتک عراقی‌ها شروع شد و بیش از 24 ساعت ادامه داشت، رزمندگان با چنگ و دندان از انقلاب دفاع کردند، سلام خدا بر امام(ره) که چنین جوانانی را برای دفاع از انقلاب اسلامی تربیت کرد، جوانهایی که از هیبت دشمن نترسیدند و با تکلیف‌گرایی از تحریمها و محاصره‌های شدید عبور کردند.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطرنشان کرد: تا قیام قیامت دشمن از دفاع جانانه جوانان این سرزمین به نیکی یاد خواهد کرد ما دیگر به خاطر ترکمنچای و گلستان سرافکنده نیستیم و دیگر به خاطر جنگ‌های ایران و روس و یا جنگ دوم جهانی که به ما عنوان پل پیروزی دادند، تحقیر نخواهیم شد؛ خدا را شکر که این افتخار ابدی در جمهوری اسلامی رقم خورد.