خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 08 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کشف محموله 126 میلیاردی قطعات خودرو قاچاق در میناب + عکس

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:53
‌فرمانده انتظامی استان از کشف 126 عدد اطاق عقب وانت تویوتا قاچاق به ارزش 126 میلیارد ریال در شهرستان میناب خبر داد.
قاچاق،انتظامي،126،پليسي،ميناب،اطاق،تويوتا،عدد،شهرستان

‌فرمانده انتظامی استان از کشف 126 عدد اطاق عقب وانت تویوتا قاچاق به ارزش 126 میلیارد ریال در شهرستان میناب خبر داد.
‌به گزارش ایسنا، ‌سردار عزیزاله ملکی در خصوص جزئیات این خبر، گفت: در پی کشف 19 عدد اطاق خودروی قاچاق توسط مأموران انتظامی شهرستان میناب در تاریخ28 بهمن ماه سال جاری، با اقدامات فنی و پلیسی مشخص شد مقادیر قابل توجهی اطاق خودرو تویوتا در سطح شهرستان میناب دپو شده است.
وی افزود: مأموران با تلاش شبانه روزی و بهره گیری از شیوه های پلیسی محل های دپو را در چندین باب منزل مسکونی شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی از آنها تعداد 126 عدد کابین عقب وانت تویوتا خارجی قاچاق کشف کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر اعلام کارشناسان 126 میلیارد ریال برآورد شده است، خاطرنشان کرد: متهمان پرونده شناسایی و تحقیقات پلیسی جهت دستگیری آنان ادامه دارد.
فرمانده انتظامی هرمزگان قاچاق کالا را برای استان و کشور خطر امنیتی و اقتصادی بزرگی دانسته و از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت قاچاقچیان و افراد سودجو و قانون گریز از طریق تماس تلفنی با مرکز فوریت های پلیسی 110 ، نیروی انتظامی را در امر مبارزه با پدیده قاچاق یاری کنند.
انتهای پیام