خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

«قند پهلو» با تجلیل از محمد صالح‌علا روی آنتن می‌رود/اضافه شدن یک مسابقه ادبی به کنداکتور تلویزیون

تسنیم | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:43
اولین برنامه از سری هشتم «قند پهلو» ضمن برپایی نکوداشت تلویزیونی محمد صالح علاء مجری و شاعر با حضور وی در بخش داوری این مسابقه ادبی امشب ساعت 22 از شبکه آموزش پخش می‌شود.
پهلو،قند،مشاعره،شعر،شبكه،برنامه،سري،مسابقه،ايران،آنتن،خواني

به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا،‌ امیر قمیشی تهیه کننده «قند پهلو» درباره فصل جدید این برنامه که از امشب اول اسفند روی آنتن شبکه آموزش می‌رود، گفت: در اولین برنامه از سری هشتم «قند پهلو»، محمد صالح علاء همراه شهرام شکیبا و ناصر فیض داوران برنامه، به قضاوت افتخاری مرحله اول از رقابت های شاعران طنزپرداز در «قند پهلو» خواهد نشست.
وی عنوان کرد: شب اول از «قند پهلو» همراه با نکوداشت محمد صالح علاء به بررسی اثر وی با نام «تمام آنچه که مردان در باب زنان می‌دانند» به عنوان نمونه موفقی از طنز در فرم اختصاص دارد.
در اولین برنامه سری هشتم «قند پهلو» که چهارشنبه اول اسفند روی آنتن می‌رود حکایت‌های آشنایی از طنز ایران و جهان به روایت حسین الهی قمشه‌ای، آیتم‌هایی چون زرویی خوانی، مشاعره شعر طنز، «عکس و مکث» و دیگر بخش‌های رقابتی ثابت به مدت یک ساعت پخش می‌شود.
سری هشتم «قند پهلو» محصول گروه مهارت‌های شبکه آموزش سیماست که از اول اسفند به صورت یک شب در میان و سپس در ایام نوروز هرشب ساعت 22 از شبکه هفت سیما با اجرای رضا رفیع و به تهیه کنندگی امیرقمیشی و میثم تربتی روی آنتن می‌رود.
پخش" مسابقه بزرگ مشاعره ایران " از شبکه هفت سیما
سری جدید برنامه مسابقه بزرگ مشاعره ایران با اجرای اسماعیل آذر و به تهیه کنندگی امیر حسین آذر با ویژه گی ملی و کشوری بودن آن با حضور شرکت‌کنندگانی از استان‌های مختلف کشور هر هفته روزهای فرد در ساعت 22 میهمان خانه های گرم بینندگان شبکه می‌شود.
"مسابقه بزرگ مشاعره ایران " از بخش های مختلفی مانند مسابقه شعر خوانی به منظور نشر و گسترش اخلاق ، دین و حکمت که جان مایه شعر فارسی است، آموزش صحیح خوانی شعر و آرایه‌های ادبی ، معرفی شاعران فارسی گوی، اشاعه هنر مشاعره به عنوان یک سنت فرهنگی و بومی کشور ، باز گویی دستاورد های ادبی در زمینه شعر پس از انقلاب اسلامی تشکیل شده است.
انتهای پیام/