خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مهربان: با انصراف رحیمی، با 4 کشتی‌گیر به جام دانکلوف می‌رویم/ یزدانی و قاسمی با قدرت تمرین می‌کنند

تسنیم | ورزشی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:37
مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: من فکر می‌کنم رضا یزدانی و کمیل قاسمی کارشان را در اردوی تیم ملی ادامه دهند چون تمرینات را با قدرت دنبال می‌کنند.
جام،كشتي،دانكلوف،رحيمي،مهربان،اردو،اجباري،اردوي

ابراهیم مهربان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در مورد اینکه آیا بعد از انصراف حسن رحیمی از حضور در اردوی تیم ملی، کشتی‌گیر دیگری جایگزین او در جام بین‌المللی دانکلوف خواهد شد، اظهار داشت: نه، با 4 کشتی‌گیر در این رقابت‌ها شرکت خواهیم کرد.
وی در مورد چرایی تصمیم رحیمی تصریح کرد: او در آغاز اردوی اخیر با غلامرضا محمدی صحبت کرد و استنباط من این است که دیگر قصد کشتی گرفتن ندارد.
ما روز اولی که مسئولیت را به عهده گرفتیم، به خاطر ارج نهادن به زحمات این عزیزان، همه آنها را طبق وظیفه به اردو دعوت کردیم تا نشان دهیم نه اجباری در خصوص کشتی گرفتن وجود دارد و نه اجباری در مورد اتمام دوره قهرمانی آنها، کشتی‌گیر خودش باید ببیند به لحاظ روحی و جسمی توان ادامه کار را دارد یا نه.
این دوستان هم حسن نیت‌شان را با حضور در تمرینات نشان دادند و می‌خواستند که بار دیگر برای مردم‌شان افتخارآفرینی کنند، ولی شرایط به گونه‌ای رقم خورد که برخی از آنها تصمیم به خداحافظی گرفتند.
مربی تیم ملی در مورد وضعیت کمیل قاسمی و رضا یزدانی نیز گفت: هر دو نفر تمرینات‌شان را در اردو پیگیری می‌کنند و قرار است در دو جام محک بخورند.
من فکر می‌کنم این دو کارشان را ادامه دهند چون تمرینات را با قدرت دنبال می‌کنند.
مهربان تاکید کرد: این روزها بچه‌ها در خانه کشتی به صورت مجزا تمرین می‌کنند، تیمی که قرار است در جام دانکلوف شرکت کند برنامه تمرینی خودش را دارد و کشتی‌گیرانی هم که از جام تختی آمده‌اند طبق برنامه مشخص کار می‌کند.
امیدها هم کاملا با ما هماهنگ هستند و بعضی از تمرینات‌مان به صورت مشترک برگزار می‌شود.
انتهای پیام/