خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دومین جشنواره تئاتر «دُرّ درخشان خلیج فارس» برگزار می‌شود

مهر | فرهنگی و هنری | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:37
دومین جشنواره تئاتر شهروند خارگ با عنوان «دُر درخشان خلیج فارس» اسفند ماه امسال با حضور گروه هایی از ۱۰ استان کشور به صورت رقابتی برگزار می شود.
خارگ،جشنواره،حضور،خياباني،اسفند،جزيره،دومين

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره، دومین جشنواره تئاتر شهروند خارگ ویژه نمایش های خیابانی است که نخستین دوره آن سال گذشته به صورت داخلی در جزیره خارگ برگزار شد و اسفند ماه امسال به همت شهرداری و شورای اسلامی شهر خارگ و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن هنرهای نمایشی خارگ با حضور گروه هایی از ۱۰ استان کشور به صورت رقابتی برگزار می شود و موضوعاتی چون حمایت از کالای ایرانی، آگاهی از حقوق شهروندی، آسیب های اجتماعی، محیط زیست و بهینه سازی مصرف آب از اولویت های موضوعی این جشنواره هستند.
گروه های تئاتری از استان های بوشهر، خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، چهارمحال بختیاری، ایلام، کرمانشاه، اصفهان و یزد از تاریخ ۱۰ تا ۱۴ اسفند ماه ۹۷ با حضور در دومین جشنواره تئاتر خیابانی «دُرّ درخشان خلیج فارس» در جزیره خارگ حضور خواهند داشت.