خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دعوت امام جمعه قرچک از یک نماینده برای بازدید از زندان؛ به جای تکرار حرف دشمن از زندان بازدید کنید

تسنیم | سیاسی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:28
امام جمعه قرچک از نماینده‌ای که گفته اخبار نگران‌ کننده از زندان قرچک به گوش می‌رسد، برای بازدید از این زندان دعوت کرد.
زندان،قرچك،بازديد،ضدانقلاب،ادعاهاي

حجت‌الاسلام حجت‌اله اسماعیلی امام جمعه قرچک در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با اشاره به طرح ادعاهای تکراری از سوی جریان ضدانقلاب و یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره زندان، قرچک، گفت: متأسفانه برخی دانسته یا نادانسته در زمین دشمن بازی و ادعای دشمن را بدون هیچ تحقیقی تائید و تکرار می‌کنند.
وی گفت: بنده به‌عنوان امام جمعه، بر خود لازم و وظیفه دانسته و می‌دانم که همواره از زندان قرچک بازدید و با زندانیان این زندان گفت‌وگو کنم.
همین چند روز پیش از همه بخش‌های زندان بازدید کردم؛ هیچ‌کدام از ادعاهای مطرح‌شده از سوی جریان ضدانقلاب درباره زندان قرچک صحت ندارد و زندانیان این زندان از تمام حقوقی که یک زندانی باید برخوردار باشد، برخوردار هستند.
حجت‌الاسلام اسماعیلی گفت: از آن آقای نماینده محترمی که گفته است اخبار شنیده‌شده از زندان قرچک نگران‌کننده است دعوت می‌کنم به‌جای تکرار ادعای دشمن از زندان بازدید کند و من به عنوان امام جمعه از حضور و بازدید ایشان وی دیگرکسانی که چنین ادعای دارند، از زندان استقبال می‌کنم؛ بنده حاضر هستم همراه ایشان از همه بخش‌های زندان بازید کنم
امام‌جمعه قرچک با بیان اینکه، رئیس زندان قرچک به او گفته از حضور هر خبرنگار و نماینده‌ای برای بازید از زندان استقبال می‌کند، گفت: این درست نیست که آن نماینده محترم که اصلاً زندان قرچک را ندیده به ادعاهای همیشگی ضدانقلاب اعتماد و آن ادعاها را تکرار کند.
انتهای پیام/