خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 09 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کشف 35 تن چوب قاچاق در بروجرد

ایسنا | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:22
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از کشف و ضبط 35 تن چوب قاچاق توسط پرسنل منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بروجرد خبر داد.
منابع،طبيعي،آبخيزداري،چوب،درختان،قانوني،نجفي،توقيف

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان از کشف و ضبط 35 تن چوب قاچاق توسط پرسنل منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بروجرد خبر داد.
به گزارش ایسنا ، شیرزاد نجفی با اشاره به اینکه پیشتر در مورد توقیف خودروهای حامل چوب فاقد مجوز، اطلاع رسانی کرده بودیم، خاطرنشان کرد: با افرادی که قصد قاچاق چوب را داشته باشند به شدت برخورد قانونی خواهد شد.
وی با تاکید فراوان بر صیانت از جنگل‌ها و حفظ این ثروت‌های ملی گفت: برای حفظ و نگهداری از این منابع ارزشمند از هیچ کوششی فروگذار نخواهیم بود.
نجفی در ادامه به توقیف چوب‌های غیرمجاز گریزی زد و تصریح کرد: چوب‌های کشف شده از درختان صنوبر، شال و بید بودند که به مقصد اصفهان بارگیری شده بود.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری اضافه کرد: قطع درختان بدون پروانه بهره برداری و بدون مجوز از منابع طبیعی جرم محسوب می‌شود و پیگرد قانونی دارد.
وی خاطرنشان کرد: از مردم فهیم و طبیعت دوست استان، تقاضا داریم تا درصورت مشاهده حمل هرگونه چوب، تخریب اراضی ملی، تهیه زغال، قطع درختان، تصرف اراضی و...
مراتب را به تلفن ۱۵۰۴ اطلاع‌رسانی کرده تا در اسرع وقت مامورین یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری با متخلفین برخورد قانونی کنند.
انتهای پیام