خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 06 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

انبارهای موقت نگهداری مواد بازیافتی غیرمجاز در کرمان پلمب شد

مهر | استان‌ها | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:20
کرمان - شهردار منطقه دو کرمان از پلمب انبارهای موقت نگهداری مواد بازیافتی غیرمجاز در سطح منطقه خبر داد.
كرمان،پلمب،اخطار،تخلف،غيرمجاز،رفع،منطقه،بازيافتي

علی سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در ماه گذشته ۱۶ انبار موقت نگهداری مواد بازیافتی غیرمجاز در خیابان‌ شهید رجایی، بلوار جهاد، خیابان ثامن‌الحجج (ع)، خیابان خیرین و شرف‌آباد با استناد به بند ۲۰ از ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها پلمب شد.
وی گفت: پیش از این به صاحبان کارگاه و انبارهای یاد شده اخطار و مهلت ۱۰ روزه برای رفع تخلف و تمدید مجوز فعالیت داده شده بود.
شهردار منطقه دو کرمان تصریح: این انبارها به سبب بی توجهی به اخطار داده شده و عدم رفع تخلف، توسط اجرائیات منطقه و با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان کرمان و یگان امداد و بازرسی سازمان مدیریت پسماند شهرداری کرمان پلمب شدند.
شهردار منطقه دو کرمان همچنین به تکمیل پرونده و اخطار به صاحبان ۱۱ کارگاه و انبار موقت نگهداری مواد بازیافتی غیرمجاز در خیابان‌های جهاد، ثامن‌الحجج (ع)، شهید صدوقی (جاده تهران) بزرگراه امام رضا (ع) و انتهای شرف‌آباد اشاره و تصریح کرد: با توجه به غیرمجاز بودن فعالیت این گونه کارگاه‌ها در محدوده‌ی شهری، در صورت عدم رفع تخلف پلمب خواهند شد.
سعیدی با تاکید بر اینکه از تمامی صنوفی که باعث ایجاد مزاحمت برای شهروندان می‌شوند، بازدید به عمل آمده و نسبت به تکمیل پرونده آنها اقدام می‌شود، گفت: در این راستا، وضعیت و میزان آلایندگی صنوف مذکور مشخص و به مالکان تذکر داده می‌شود.