خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

دوشنبه، 07 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فرمانده کل ارتش از یگان‌های جنوب غرب کشور بازدید کرد

فارس | سیاسی | چهارشنبه، 01 اسفند 1397 - 11:19
سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در جنوب غرب کشور، از یگان های مختلف ارتش مستقر در این منطقه بازدید کرد.
امير،ارتش،موسوي،فرمانده،بازديد،هوايي،سرلشكر،سرتيپ

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری فارس، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در جنوب غرب کشور، از یگان های مختلف ارتش در این منطقه بازدید کرد.
امیر موسوی در بازدید از منطقه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء(ص) جنوب غرب و سایت رادار بهبهان، آمادگی تاکتیکی، عملیاتی و آموزشی کارکنان این یگان‌ها را مورد ارزیابی قرار داد.
وی همچنین با حضور در پایگاه مقدم هوایی شهید اردستانی امیدیه، میزان آمادگی رزمی و آموزشی کارکنان این یگان را ارزیابی و توصیه های لازم را ارائه کرد.
فرمانده کل ارتش در این بازدیدها، ضمن بررسی شرایط اماکن درمانی، ورزشی و رفاهی این یگان‌ها، با فرماندهان رده‌های مختلف و مسئولان عقیدتی سیاسی و حفاظت اطلاعات مربوطه دیدار و گفتگو کرد.
گفتنی است در طول این بازدیدها امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد فرمانده قرارگاه پدافند هوایی حضرت خاتم الانبیاء(ص) ارتش و امیر سرتیپ هادیان معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش، امیر سرلشکر موسوی را همراهی می کردند.
همچنین امیر موسوی در ادامه بازدید از یگان‌های ارتش در جنوب غرب کشور، با حضور در تیپ ۳۹۲‌زرهی دشت آزادگان، آمادگی رزمی و توان دفاعی این تیپ را مورد ارزیابی قرار داد .
وی همچنین روند در حال ساخت ۲۵۲ واحد مسکونی سازمانی این تیپ را نیز مورد بررسی قرار داد.
در این بازدید امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش، امیر سرلشکر موسوی را همراهی می کرد.
انتهای پیام/