خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 01 بهمن 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نکاتی جالب برای جناب حسین شریعتمداری/ در دعوای سروش و کیهان، هاشمی حق را به چه کسی داد؟ / هاشمی: درباره این موضوع با رهبری جلسه گذاشتیم / سروش را دلداری دادم؛ به او گفتم باید در مقابل بعضی از اظهارات خود، منتظر چنین حملاتی باشید

انتخاب | برگزیده | دوشنبه، 24 دی 1397 - 16:36
حسین شریعتمداری مدیرمسئول کیهان اخیرا در اظهاراتی مدعی شده که عبدالکریم سروش در ملاقاتی با آیت الله هاشمی از اتهام زنی‌های روزنامه کیهان به وی گلایه می‌کند و هاشمی در پاسخ او می‌گوید که ادعا‌های کیهان مستند است و وی از خود باید در برابر آن‌ها دفاع کند، شریعتمداری خواستار مراجعه به خاطرات آیت الله هاشمی در این موضوع توسط خانواده وی شده تا صحت اظهاراتش اثبات شود؛ با این حال، خاطرات آیت الله هاشمی خلاف نظر شریعتمداری را اثبات می کند.
الله،آيت،خاطرات،سروش،رفسنجاني،كيهان،هاشمي

خلاصه خبر

و درباره حمله جراید به آقای سروش مذاکره وتصمیم گیری شد.»
«آقای سروش آمد از حملات کیهان وبعضی دیگر از مقدس مابان به او گله و شکایت نمود و از اینکه در نظام به فرهنگ عوام بیش از متفکران توجه می‌شود، انتقاد نمود، او را دلداری دادم وگفتم باید در مقابل بعضی از اظهارات خود، منتظر چنین حملاتی باشد.»