خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 30 دی 1400
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان دیپی (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش فلاحت پیشه به شایعه استفای ظریف و خروج از برجام: نشانه‌ای از استعفای ظریف مشاهده نشده است/امکان تغییر راهبرد ایران در قبال برجام وجود دارد

انتخاب | برگزیده | دوشنبه، 24 دی 1397 - 16:36
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: مباحثی که اخیرا پیرامون خروج ایران از برجام، استعفای ظریف وزیر امورخارجه و مواردی از این نوع مطرح شده بیشتر در فضای رسانه‌ای به آن دامن زده شده است.
امنيت،استعفاي،مجلس،موضوع،كميسيون،ظريف،راهبرد،اسلامي،خارجه،ايران

خلاصه خبر

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خانه ملت، خصوص مطرح شدن موضوع استعفای ظریف و خروج ایران از برجام، اظهار داشت: مباحثی که اخیرا پیرامون خروج ایران از برجام، استعفای ظریف وزیر امورخارجه و مواردی از این نوع مطرح شده بیشتر در فضای رسانه‌ای به آن دامن زده شده است.
حشمت الله فلاحت پیشه
ایران تغییری در راهبرد برجامی خود ایجاد نکرده است
فلاحت پیشه اظهار داشت: نباید موضوع برجام را به سایر تحولات و اخباری که شکل می‌‎گیرد، ربط دهیم.
وی با بیان اینکه موضوع استعفای آقای ظریف را از زمانی که مطرح شده، پیگیری کردیم اما نشانه‌ای از این موضوع دیده نشده است، افزود: در وزارت خارجه کاری در حال انجام است که در 3 سال اخیر نیز مدنظر کمیسیون امنیت ملی مجلس بوده و در اجلاسیه سوم نیز برنامه همکاری با وزارت خارجه داشته‌ایم.