خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1778016 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

منع ورود ژیمناست‌های چینی به مسابقات جام جهانی

مشرق | ورزشی | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:32
فدراسیون جهانی ژیمناستیک، تیم ملی چین را از حضور در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۰ محروم کرد.
ژيمناستيك،مسابقات،استراليا،جهاني،كرونا،ملبورن،كميته

به گزارش مشرق، فدراسیون جهانی ژیمناستیک (FIG) و کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۰ ملبورن اعلام کردند تیم چین در این رویداد ورزشی که قرار است در تاریخ‌های ۲۰ تا ۲۳ فوریه (یک تا ۴ اسفند) در شهر ملبورن استرالیا برگزار شود، شرکت نخواهد کرد.
بیشتر بخوانید: مسابقات دوچرخه سواری قهرمانی آسیا به خاطر کرونا لغو شد
اتحادیه ژیمناستیک چین به طور رسمی به اطلاع کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۰ رسانده که به دلیل محدودیت سفر اتباع چینی به استرالیا که توسط دولت استرالیا به خاطر ترس از شیوع ویروس کرونا وضع شده، کاروان ژیمناستیک این کشور نمی‌تواند در این مسابقات شرکت کند.
کیتی چیلر، مدیر اجرایی فدراسیون ژیمناستیک استرالیا از جانب کمیته برگزاری مسابقات جام جهانی ۲۰۲۰ گفت: ما چند هفته بسیار پرچالش را سپری کردیم، اما هیچ یک از مسئولان و ورزشکاران چینی که در حال تمرین برای حضور در مسابقات ملبورن بودند، در این رویداد ورزشی حضور نخواهند داشت.
وی افزود: من به شخصه به طور مرتب با رئیس اتحادیه ژیمناستیک چین در ارتباط بودم که ایشان به من اطلاع دادند که حال تمامی کاروان ژیمناستیک این کشور خوب است و علائمی از ویروس کرونا در آنها رویت نشده است.
با این حال ما باید به محدودیت سفری که دولت استرالیا وضع کرده، احترام بگذاریم.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1778016 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.