خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1276879 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اصلاح‌طلبان علیرغم اظهاراتشان لیست‌های کاملی ارائه کردند/ اصلاحات کارنامه قابل دفاعی ندارد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:32
فعال اصولگرا گفت: وقتی به لیست‌های غیر رسمی اینها نگاه می‌کنیم، می‌بینیم که اصلاحات لیست‌های کاملی دارد.
ليست،اصلاح،طلبان،سجادي،ارائه،شگردهاي،پيروان،نامزد،جبهه،سخنگوي

سجادی در گفت‌وگو با باشگاه خبرگاران جوان:
سید کمال سجادی سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت‌وگو با خبرنگار احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، با اشاره به ارائه لیست انتخاباتی اصلاح طلبان، گفت: اصلاح طلبان از همان ابتدا هم دلیلی برای عدم ارائه لیست نداشتند.
او ادامه داد: این موضوع هم که اعلام می‌کردند لیست ارائه نخواهند داد دروغ بود، چرا که خبرهای درون جمعی اینها حاکی از این بود که از نظر تعداد نامزدها دستشان خالی نبوده است.
علاوه بر این بسیاری از افرادی هم که قبلا رد صلاحیت شده بودند مجددا صلاحیتشان تایید شد و الان به وفور نامزد دارند.
بیشتر بخوانید:راه‌حل مشکلات را می‌دانیم/ از وظایف مجلس انتخاب مجریان صالح برای کشور هست
سجادی افزود: البته احتمالا این هم جزو شگردهای اینهاست، زیرا اینها همواره در فصل انتخابات که می‌شود شگردهای مختلفی را از خود نشان می‌دهند و فکر نمی‌کنم که تا آخر بر سر حرفهای‌شان بایستند و بلاخره در یک فرصت مناسب لیست خود را اعلام خواهد کرد و در نهایت لیست یا لیست هایی به اسم اصلاح طلبان در بازار انتخابات خواهد آمد.
سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری بیان کرد: می‌توان گفت که تمامی این اظهارات پیش از هرچیز نوعی مظلوم نمایی است که می‌خواهند بگویند ما نامزد نداریم تا به این وسیله بر انتقادهایی که بر اینها وارد شده سرپوش بگذارند تا دیگر کسی یادش نباشد از اینها بپرسد لیست برتری که در مجلس به نام اصلاح طلبان حضور داشت چرا هیچ اقدام مفیدی برای کشور انجام نداد؟
لذا چون کارنامه قابل دفاعی ندارند به این اقدامات دست می‌زنند.
او گفت: الان هم که به لیست های غیررسمی اینها نگاه می‌کنیم شاهدیم که لیست های کاملی دارند که اتفاقا در آن نام افراد شاخص اصلاح طلب هم به چشم می‌خورد؛ موضوعی که به خوبی نشان می‌دهد در این میان ترفندها تبلیغاتی حرف اول را می زند که با استفاده از آن می‌خواهند اذهان عمومی را متوجه خود کنند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1276879 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.