خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795361 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

پوشش درمانی بیمه نامه سامان، ازبدو تولد تا ۷۰ سالگی است

مهر | بازار | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:32
هزینه‌های بالای تشخیصی، پاراکلینیکی و جراحی‌های سرپایی خیلی از افراد را از ادامه درمان منصرف می کند. در این شرایط شرکت بیمه سامان توانسته با پوشش این بخش دغدغه بیمه گذاران خود را برطرف کند.
بيمه،درمان،پاراكلينيكي،سلامت،نوار،هزينه،تست،سامان،متري،تكميل ...

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، نظام سلامت یک حوزه هزینه بربوده که هیچیک از کشورهای توسعه یافته و متوسط دنیا نتوانسته‌اند هزینه بهداشت و درمان خود را کاهش دهد.
البته بسیاری ازکشورها توانسته‌اند آن را مدیریت و کنترل کنند، اما کاهش چندانی درمیزان هزینه‌ها رخ نداده هر چندکه بودجه آنها هرساله روبه افزایش هم بوده است.
سهم سلامت از تولید ناخالص ملی درکشور، رتبه ۸۸ دنیا رادارد، یعنی تولید ناخالص ملی در کشور از سرانه سلامت عقب‌تر است.
در مقابل اما، سرانه هزینه سلامت در ایران، رتبه هشتاد و یکم دنیا را داردکه این یعنی، هزینه سلامت در ایران به مراتب گران‌تر ازبسیاری ازسایرکشور های جهان تمام می‌شود.
هزینه‌های پاراکلینیکی در دو بسته یا گروه در بیمه تکمیل درمان عرضه می‌شود: هزینه‌های پاراکلینیکی نوع یک در بیمه تکمیلی که شامل سونوگرافی، ماموگرافی، انواع اسکن، انواع اندوسکوپی، ام آر آی، اکو اردیوگرافی، استرس اکو، دانسیتو متری و هزینه‌های پاراکلینیکی نوع دو در بیمه تکمیلی که شامل تست ورزش، تست آلرژی، تست تنفسی (اسپیرو متری)، نوار عضله، نوار عصب، نوار مغز، نوار مثانه (سیستو متری)، شنوایی سنجی، بینایی سنجی، هولتر مانیتورینگ قلب و آنژیوگرافی چشم است.
تلفیق این اقدامات، می‌تواند هزینه‌ها را تا چندین برابر افزایش دهد.
به عبارت دیگر، پرداخت هزینه‌های تشخیصی، پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی می‌تواند برای بسیاری ازافراد جامعه به یک چالش تبدیل شود، به طوری که آنها را حتی از ادامه درمان منصرف سازد.
شرکت بیمه سامان با پوشش هزینه‌های این بخش ازخدمات درمانی، توانسته بخش قابل توجهی از دغدغه بیمه گذاران خود را برطرف کند.
نکته مهم درخرید این پوشش‌های بیمه‌ای، این است که خریداران به صورت خانوادگی می‌توانند پوشش‌های تکمیل درمان را دریافت کنند و دیگر نیازی هم به بیمه گر پایه نداشته باشند.
در واقع، در بیمه نامه درمان خانواده شرکت بیمه سامان، پوشش هابراساس شرایط سنی، از بدو تولد تا ۷۰ سالگی ارائه شده اند.
پرداخت هزینه‌های تشخیصی، پاراکلینیکی و هزینه‌های جراحی‌های سرپایی جزئی از خدمات در نظر گرفته شده برای خریداران بیمه نامه تکمیل درمان شرکت بیمه سامان است.
به طوری که این افراد می توانندمطمئن باشند حداکثر تا پنج میلیون تومان از هزینه‌های این گونه خدمات را تنها با پرداخت حق بیمه‌ای ناچیز دریافت خواهند کرد.
این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795361 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.