خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1277014 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تمامی محورهای استان کرمان باز و تردد در حال انجام است

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:31
کرمان - فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به مسدود شدن دو ساعته محورهای «فهرج-زاهدان» و «ریگان-نرماشیر» گفت: در حال حاضر تمامی محورهای استان باز است.
محورهاي،ياد،استان،طوفان،مسيرهاي

سرهنگ علی اکبر نصیری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به وزش گرد و خاک و طوفان شدید در برخی از محورهای استان کرمان اظهار کرد: به دلیل کاهش دید و ایمنی جاده، محورهای فهرج به زاهدان و ریگان به نرماشیر دو ساعت مسدود شد.
وی ادامه داد: با توجه به بهبود وضعیت هوایی، مسیرهای یاد شده بازگشایی شدند و تردد در آنها در حال انجام است.
فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان با بیان اینکه خوشبختانه شاهد حوادثی در محورهای یاد شده به دلیل طوفان نبودیم، گفت: در صورتیکه شعاع دید مجدداً کم و خطر ساز باشد، مسیرها بسته خواهند شد و به اطلاع شهروندان خواهیم رساند.
وی از مردم خواست: قبل از تردد در مسیرهای یاد شده حتماً با شماره ۳۲۱۱۱۰۸۱ پلیس راه استان تماس و از وضیعت ره ها مطلع شوند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1277014 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.