خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1276965 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

توزیع کمک‌های مردمی در ۳ روستای مرزی

مهر | اجتماعی و حوادث | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:31
تعدادی از ورزشکاران با حضور در سه روستای مرزی کمک‌های مردمی را در میان محرومان این روستا توزیع کردند.
روستاها،مؤسسه،توزيع،ملي،توكليان،باي،رضوي،ورزشكاران

‌به گزارش خبرگزاری مهر، ابراهیم بای و سیاهخوله، روستاهایی از توابع بخش صالح‌آباد شهرستان تربت جام در استان خراسان رضوی ایران است.
این روستاها که هم مرز با کشورهای افغانستان و ترکمنستان هستند به دلیل خشکسالی در چند سال گذشته با مشکل شدید کم آبی روبه‌رو بوده و به همین دلیل ساکنان آن از نظر مالی در وضعیت نامناسبی قرار دارند.
مؤسسه خادمین امام علی (ع) با توجه به شرایط این روستاها در چندین مرحله کمک‌های مردمی را توسط ورزشکاران در این روستاها توزیع کرده است.
به تازگی باحضور تعداد دیگری از ورزشکاران کمک‌های جمع آوری شده توسط این مؤسسه در این روستاها توزیع شد.
"امیر توکلیان" نایب قهرمان کشتی آزاد جهان، سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان در رقابت‌های جهانی ۲۰۱۹ و مدیر و مربی سابق تیم ملی به همراه "عباس طحان" ملی پوش سابق ایران و مرتضی علیزاده برخی اقلام از جمله؛ مواد غذایی و شیرخشک را میان مردم محروم روستاهای مرزی ابراهیم بای و سیاه خوله استان خراسان رضوی توزیع کردند.
توکلیان در دیدار با روستاییان این منطقه قول داد در راستای فعالیت مؤسسه خیریه و مسئولیت‌های اجتماعی خود ضمن ادامه حمایت‌ها، حتماً پیگیر ساخت یک مدرسه برای مردم این روستاها خواهند شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1276965 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.