خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1293331 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اسکوچیچ: هدفمان صعود به جام جهانی است

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:22
سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: هدفمان این است که بازی به بازی پیروز شویم و به رقابت‌های جام جهانی صعود کنیم.
تيم،ملي،بازيكنان،فوتبال،ايران،بازي،حضور،سرمربي،ليگ،مثبت،صحبت،ان…

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در نخستین نشست خبری خود پس از انتصاب به این سمت اظهار داشت:روز زن و مادر را به همه بانوان ایرانی تبریک می‌گویم چراکه بدون وجود آن‌ها هیچ یک از ما در سالن حضور نداشتیم.
او در ادامه افزود: می‌خواهم درباره برنامه‌های تیم ملی ایران و اردو‌های آماده سازی صحبت کنم، در ابتدا می‌خواهم بگویم انتخاب من برای سرمربیگری تیم ملی افتخار بزرگی است چراکه اولین بار است یک مربی خارجی پس از ۵ سال حضور در ایران سرمربی تیم ملی می‌شود و این بار مسئولیت مرا بیشتر می‌کند.
درباره موقعیت فعلی تیم ملی باید بگویم در بازی‌های انتخابی در مسیر درستی قرار نگرفته ایم، اما من اینجا هستم تا با تزریق انرژی مثبت و به کار گیری دانش و تجربه ام در راستای موفقیت این تیم قدم بردارم.
اسکوچیچ ادامه داد: دوست دارم درباره اهدافم شفاف صحبت کنم.
هدف ما این است بازی به بازی پیروز شویم و پس از تزریق انرژی مثبت و تفکری خوب به تیم ملی بتوانیم به جام جهانی صعود کنیم.
درباره ارتباط باشگاه‌ها با مربیان باید بگویم با آغوش باز به در خدمت باشگاه‌ها هستم و هر موردی باشد ۲۴ ساعته در خدمت مربیان لیگ برتری خواهم بود.
سرمربی تیم ملی فوتبال بیان کرد: یکی از فواید حضور من در تیم ملی، آشنایی ام با فوتبال ایران است، ذهنیت بازیکنان و باشگاه‌های ایرانی را می‌شناسم و این موضوع نکته مثبتی در راستای پیشبرد اهدافم است.
تا همین جا کارم را شروع کرده ام و اولین مرحله ام به پایان رسیده است.
او بیان کرد: اولین مرحله تجزیه و تحلیل باشگاه‌های ایرانی در لیگ قهرمانان آسیا و بازی‌های لیگ برتری و بازی‌های اخیر تیم ملی بوده است.
باید بگویم تمام نکات و نقاط مثبت و منفی تیم ملی در بازی‌های قبلی را شناسایی کرده ام و اکنون وقت آنالیز بازیکنان لژیونر و عملکرد آن‌ها برای مراحل بعدی کارمان است.
از همین جا به تمام بازیکنان فوتبال ایران پیام می‌دهم که تمام آن‌ها شانس مساوی برای حضور در تیم ملی دارند و این موضوع به آمادگی شان بستگی دارد.
اسکوچیچ تصریح کرد: طی پنج روز آینده برنامه هایم به این شکل است که روی بازیکنان لژیونر تمرکز می‌کنیم و با توجه به پراکندگی کشور‌هایی که در آن بازی می‌کنند نمی‌توانم تمام بازی‌های را ببینم اما سعی می‌کنم بازی‌هایی که نمی‌بینم از طریق تماس تلفنی و تصویری ارتباط بگیرم تا ضمن انتقال انرژی درباره برنامه بازی‌های آتی با لژیونر‌ها صحبت کنم.
بررسی‌های ما ادامه خواهد داشت تا به بررسی‌های بعدی برسیم.
اسکوچیچ افزود: در بازه زمانی کوتاه نمی‌توانید شاهد تغییر خاصی باشید، اما به مرور تغییراتی که در ذهن من است در تیم ملی خواهید دید.
پس از اینکه به مرحله انتخاب بازیکنان رسیدیم مدل بازی تیم را انتخاب خواهیم کرد، ساماندهی تیم را به صورت دقیق زیر نظر خواهیم داشت تا تیم ملی توانا و پویایی را مشاهده کنید.
در حال تکمیل/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1293331 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.