خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795403 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

استعفا ترفندی برای رسیدن به مدیریت استقلال

باشگاه خبرنگاران | ورزشی | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:22
اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال برای رسیدن به صندلی مدیریت این باشگاه از ترفند استعفا استفاده می‌کنند.
باشگاه،هيئت،استعفا،مديره

به گزارش خبرنگار فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، باشگاه استقلال با انتخاب اعضای جدید هیئت مدیره و سرپرستی خلیل زاده در حالی به کار خود ادامه می‌دهد که در این میان برخی اعضاء برای رسیدن به مدیریت و یا مشخص شدن تکلیف صندلی ریاست باشگاه به صورت متوالی استعفا می‌دهند.
قبل از این فتح الله زاده عضو این هیئت مدیره برای اینکه نامش در لیست مدیریت باشگاه نبود استعفا کرد و هر بار این موضوع با مخالفت اعضاء این هیئت مدیره همراه شد.
او در تازه‌ترین صحبت‌های خود اعلام کرده از اینکه نمی‌تواند در باشگاه کار اجرایی داشته باشد و مدیر عامل شود از این سمت استعفا می‌دهد.
اکنون موسوی دیگر عضو هیئت مدیره استقلال هم از دیروز با انتشار پیام‌هایی در صفحه اینستاگرام خود از اینکه وضعیت مدیریت این باشگاه مشخص نیست گلایه و تهدید به استعفا کرده است.
مشخص نیست تهدید‌های اعضای هیئت مدیره استقلال به استعفا به خاطر رسیدن به مدیر عاملی است یا اینکه آن‌ها در نظر دارند وضعیت آشفته این باشگاه را سر و سامان دهند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795403 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.