خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1777661 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

اسکوچیچ به سازمان لیگ هم «بله» گفت

مشرق | ورزشی | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:22
دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی با تمام درخواست‌های سازمان لیگ موافقت کرد.
ليگ،ملي،تيم،سازمان

به گزارش مشرق، کارلوس کی‌روش معمولا یک ماه قبل از ساده‌ترین بازی‌های تیم ملی هم خواستار برپایی اردوی بلندمدت می‌شد و برای همین موضوع، با سایر مربیان لیگی و مسئولان فدراسیون و سازمان لیگ درگیری داشت، اما شنیده می‌شود اسکوچیچ با تمام درخواست‌های سازمان لیگ موافقت کرده وگفته با همکاری و هماهنگی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ اردوی تیم ملی ایران را برگزار می‌کند.
مسؤولان سازمان لیگ بعد از برگزاری جلسه مشترک با سرمربی تیم ملی کاملا راضی بودند و حالا قصد دارند بازی‌های معوقه لیگ برتر را هم برگزار کنند.
از طرفی، قرار نیست تیم ملی قبل از بازی با کامبوج و هنگ‌کنگ، اردوی بلندمدت داشته باشد، چون با توجه به برگزاری لیگ قهرمانان آسیا، این امر ممکن نیست.
دراگان اسکوچیچ هم با در نظر گرفتن تمام این مشکلات به مسئولان سازمان لیگ قول همکاری داده تا باشگاه‌ها به خاطر تیم ملی لطمه نخورند.
به نظر می‌رسد او اهل تعامل است.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1777661 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.