خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر:
جستجو در میان 1795403 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

لیست انتخاباتی جمعیت پیشرفت، رفاه و عدالت در تهران منتشر شد

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:22
رئیس ستاد انتخابات جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت از انتشار لیست مورد حمایت این جمعیت در انتخابات مجلس یازدهم خبر داد.
جبهه،رفاه،عدالت،پيشرفت

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، حسن بیادی رئیس ستاد انتخابات جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت با بیان اینکه جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت به دبیرکلی دکتر شهاب الدین صدر نائب رئیس دوره هشتم مجلس شورای اسلامی لیست انتخاباتی خود را اعلام کرد.
او افزود: بر اساس رایزنی‌های صورت گرفته در جلسات مختلف با نامزد‌های انتخابات دوره یازدهم مجلس جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت اعضای مشترک سرلیست نامزد‌های مورد حمایت خود را به این شرح اعلام کرد.
بیادی در توضیح شعار این جبهه مبنی بر (۴۱=۱۱+۳۰) گفت: ٣٠ نفر نماینده در دوره یازدهم در چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی وارد مجلس می‌شوند.
انتهای پیام/برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1795403 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.