خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1293309 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دو نفر از نامزدهای حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه انصراف دادند

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:21
بیرجند- فرماندار نهبندان گفت: دو نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه انصراف داده‌اند.
انتخابات،نفر،نهبندان،نامزدهاي،مجلس

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از روابط عمومی فرمانداری نهبندان، مجید بی کی فرماندار مرکز حوزه انتخابیه شهرستان‌های نهبندان و سربیشه اظهار کرد: تاکنون دو نفر از نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه انصراف داده‌اند و در حال حاضر تعداد نامزدها به ۱۲ نفر رسیده است.
بی کی بیان کرد: در اجرای ماده ۳۶ آئین‌نامه اجرایی و قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد نامزدهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی ۱۴ نفر بوده که از این تعداد دو نفر به نام‌های آقایان علی اصغر بخشی و حمید دستجردی انصراف خودشان را کتباً به فرمانداری اعلام و در سامانه جامع انتخابات درج گردیده است.
وی با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی یادآورشد: تبلیغات انتخابات نامزدهای انتخاباتی پنج شنبه ۲۴ بهمن آغاز شده است و به مدت یک هفته ادامه دارد و انتخابات در روز دوم اسفند ماه برگزار خواهد شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1293309 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.