خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1276965 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

تکیه‌بر توان داخلی و استفاده از نیروی جوانی رمز موفقیت ایران است

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:21
دامغان - فرمانده سپاه ناحیه دامغان، بابیان اینکه خطاب رهبر معظم انقلاب اسلامی در بیانیه گام دوم جوانان هستند، گفت: تکیه‌بر توان داخلی و استفاده از نیروی جوان رمز موفقیت ایران است.
اسلامي،انقلاب،شهيد،عليزاده،جوانان،مركز،آينده،توان،ايران

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محمدحسین تقی پور ظهر شنبه در مراسم افتتاح مرکز نیکوکاری شهید سعید علیزاده که با حضور مسئولان کمیته امداد استان سمنان به میزبانی سالن الغدیر دامغان برگزار شد، ضمن بیان اینکه تکیه‌بر توان داخلی و استفاده از نیروی جوانی رمز موفقیت ایران است، ابراز کرد: خطاب بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی جوانان هستند و این مهم نشان می‌دهد تکیه‌بر توان جوانان آینده‌ای روشن را برای ما رقم خواهد زد.
وی بابیان اینکه توان داخلی جوانان عامل درخشش گذشته و رسیدن به افق روشن آینده محسوب می‌شود، افزود: باید تلاش کنیم تا جوانانمان روزبه‌روز تقویت شوند.
فرمانده سپاه ناحیه دامغان بابیان اینکه جوانان در آینده انقلاب، نقش کلیدی دارند، بیان کرد: انقلاب اسلامی بعد از چهار دهه همچنان باصلابت است و به راه خود ادامه می‌دهد و این در حالی است که سال‌های نخستین انقلاب تکیه‌بر توان نیروی جوان توانست ایران اسلامی را از بحران‌ها عبور دهد.
تقی پور با تأکید بر اینکه امروز سند ماندگار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی است، گفت: کسب تجربه از گذشته و امید به آینده دو رکن اساسی این بیانیه و درواقع نقشه راه برای انقلاب است.
وی با اشاره به افتتاح مرکز نیکوکاری و خیریه شهید علیزاده نیز، گفت: تربیت نیروهای مو من، انقلابی و کارآمد برای نظام اسلامی و آینده ایران اسلامی هدف این مرکز است.
فرمانده سپاه ناحیه دامغان بیان کرد: افتتاح مرکز نیکوکاری شهید علیزاده باهدف کمک به رفع بخشی از مشکلات کشور و تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی صورت گرفته است.
به گزارش خبرنگار مهر، شهید سعید علیزاده در شهدای مدافع حرم است که در بهمن‌ماه ۹۴ در سوریه شهید شد.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1276965 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.