خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

برگزیده سیاسی بین‌الملل ورزشی اقتصادی اجتماعی و حوادث فرهنگی و هنری دانش و فناوری سلامت و پزشکی تصویری چند‌رسانه‌ای دین و اندیشه بازار استان‌ها یادداشت
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

آخرین اخبار به صورت آنی در موتور جستجوی خبیر: جستجو در میان 1182841 خبر

خلاصه‌ساز خبیر‌نیوز ۲۵٪ از مهمترین جملات این متن را به صورت هوشمند برای شما خلاصه نموده است.

دستگیری عاملان درگیری در یکی از ستادهای انتخاباتی گنبدکاووس

مهر | استان‌ها | شنبه، 26 بهمن 1398 - 14:21
گنبدکاووس- فرمانده انتظامی گلستان از دستگیری عاملان درگیری در یکی از ستادهای انتخاباتی گنبدکاووس خبرداد.
پليس،قاسمي،انتظامي،امنيت،محل،نفر،نامزدها،متهمان،انتخاباتي،مامور…

به گزارش خبرگزای مهر، سردار روح الامین قاسمی اظهارکرد: در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر درگیری در یکی از ستادهای انتخاباتی گنبدکاووس، تیمی مجرب از ماموران انتظامی شهرستان به محل اعزام شدند.
وی گفت: با حضور پلیس در محل مشخص شد، چند نفر از اراذل و اوباش با حضور در ستاد انتخاباتی یکی از نامزدها، با تعدادی از اعضای آن ستاد درگیر و پس از مجروح کردن پنج نفر، از محل متواری شده اند.
قاسمی تصریح کرد: اقدامات تخصصی ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان برای شناسایی متهمان آغاز شد و پس از بررسی های میدانی و اشراف اطلاعاتی، مخفیگاه ضاربان شناسایی و طی هماهنگی با مرجع قضائی، پنج نفر از عاملان اصلی درگیری در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان گلستان با بیان اینکه متهمان انگیزه خود را غرور و خودنمایی اعلام کردند، گفت: امنیت جامعه خصوصا در روزهای منتهی به انتخابات مجلس شورای اسلامی خطر قرمز پلیس بوده و نیروی انتظامی اجازه جولان دادن به مخلان آرامش را نخواهد داد.
وی با اشاره به تشکیل قرارگاه امام علی (ع) و برنامه ریزی های هدفمند برای برگزاری انتخابات در امنیت کامل، خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی که دشمنان در صدد ضربه به نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند، همگی باید با وحدت، همدلی و عمل به قانون برای حفظ آرامش جامعه تلاش کنیم.
قاسمی در پایان با اشاره به لزوم فعالیت هواداران نامزدها در چهاچوب قانون، گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه اخلال و بی نظمی، می توانند مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.برچسب‌ها:


سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.
[favicon بیرنیوز] سامانه هوشمند تحلیل خبر نسخه بتا ۰.۳ | 1182841 خبر
برای بهره‌مندی از وب سرویس خلاصه‌ساز متون خبیر‌نیوز، با ما در ارتباط باشید:
انتخاب و چینش خبرها در این سایت به صورت خودکار توسط جستجوگر خبر خبیر‌نیوز صورت می گیرد. خبیر‌نیوز هیچ مسئولیتی در قبال محتویات خبرها ندارد.